Введено в обіг нову марку «Українська Мрія»

Сьогодні АТ «Укрпошта» випустила в обіг нову марку «Українська Мрія».  Марка присвячена найбільшому у світі літаку АН-225 «Мрія», який росіяни знищили у Гостомелі. Це вже третя марка випущена в умовах війни.

Спецпогашення нової марки відбулося біля приміщення Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» за участі голови обласної ради Віолети Лабазюк, начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, керівника Хмельницького дирекції АТ «Укрпошта» Миколи Громова та заступника Хмельницького міського голови Василя Новачка.

Погашення марки  «Українська Мрія» штемпелями «Перший день» відбулося сьогодні в Києві та Гостомелі. А спецпогашення «Українська мрія» – у всіх філіях «Укрпошти». Загальний тираж марки три мільйони штук.

“Дуже символічно, що саме сьогодні, у день великого державного свята Дня Конституції України, відбулося погашення третьої марки від “УКРПОШТИ”, яка уособлює мрію кожного українця. Рашисти можуть знищити найбільший український літак, який був справжньою гордістю України, однак волю українського народу зламати ніколи не вдасться! Ми будемо боротися за кожен куточок нашої країни, російським окупантам не місце на нашій землі. Сьогодні ми пишемо нову історію українського народу. Тож нехай ця дата стане приводом для гідності для кожного громадянина нашої країни. Я з гордістю можу сказати, що я українка!”,- зазначила Віолета Лабазюк.

Основою ескізів поштової марки «Українська мрія», конвертів, карток та штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук із м. Любомль Волинської області, на якому найбільше повітряне судно летить до зірок і прикрашене рожевими квітами. Саме її робота стала призером Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій “Що для мене Україна?”, який відбувся минулого року у рамках 30-річчя Незалежності України.

Ціна однієї марки – 12 грн., маркованого аркушу – 72 грн.

Купити марку можна буде у поштових відділеннях або онлайн-магазинах. До поштової марки випущено художній конверт та листівку. Крім того, заплановано продаж тематичного товару із зображенням марок.

попередня статтяНа Кам’янеччині літній табір відпочинку на базі санаторію “Лісова пісня” готовий до оздоровлення маленьких подолян
наступна статтяГуманітарний штаб при Хмельницькій обласній раді продовжує свою роботу