На контролі обласної ради – стан розгляду депутатських запитів

Стан розгляду запитів депутатів обласної ради структурними підрозділами облдержадміністрації, обласними підрозділами центральних органів виконавчої влади та органами місцевого самоврядування – саме за таким порядком денним сьогодні під головуванням заступника голови обласної ради Валерія Лескова відбулася нарада, уя кій взялим участь перший заступник голови ОДА Володимир Кальніченко, керуючий справами виконавчого апарату ради Валентина Поліщук, депутати обласної ради та керівники вищезгаданих підрозділів.

За словами Валерія Лескова, основна мета заходу – підвищити ефективність вирішення проблемних питань, які депутат порушує у своєму запиті. У більшості випадків депутати незадоволені відповідями відповідальних структурних підрозділів, і саме тому продовжують термін запиту, залишаючи його на контролі кілька сесій підряд.

«Сьогодні ми вирішили запросити на зустріч усіх депутатів, запити яких зараз на контролі у виконавчому апараті, аби вони поспілкувались та висловили свої пропозиції керівникам відповідних структурних підрозділів, – зазначає Валерій Олександрович. – У свою чергу і керівники матимуть змогу пояснити депутатам, наскільки реально можна вирішити ту чи іншу проблему».

Втім, депутати погоджуються, що в деяких випадках вирішення проблеми неможливе на місцевому рівні і вимагає втручання центральних органів влади. Водночас, обранці наполягають на тому, аби при розгляді депутатських запитів структурні підрозділи виконавчих органів відповідальніше та серйозніше ставились до вирішення порушених проблем, а не займалися відписками.

На сьогоднішній день на контролі обласної ради знаходиться 48 депутатських запитів. Втім, на черговій двадцять першій сесії обласної ради, пленарне засідання якої відбудеться 27 вересня 2018 року, заплановано зняти з розгляду 10 запитів. Ще два депутати сьогодні під час наради погодили зняти з розгляду свої запити.

 

попередня статтяПродовжується відновлення роботи комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький»
наступна статтяРеєстрація на навчальні візити до спеціалізованих ЦНАП триває до 10 вересня