Продовжується відновлення роботи комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький»

4 вересня заступники голови обласної ради та працівники виконавчого апарату обласної ради разом із директором комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Валерієм Сорокою здійснювали розчищення та планування другої ґрунтової злітно-посадкової смуги летовища від раніше зрубаних дерев, кущів та автомобільних шин.

За словами Валерія Сороки, результати цього заходу прискорять введення в дію другої ґрунтової смуги аеропорту, яка використовуватиметься аероклубом для здійснення польотів малих повітряних суден і спортивної авіації.

Після проведення цих робіт, як сказав Валерій Ростиславович, далі вирішуватиметься питання про відновлення в аеропорту електрики та водопостачання. Гроші на ці роботи обласному комунальному підприємству виділила обласна рада відповідно до програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2022 роки.

Варто зазначити, що у 2018 році на виконання заходів даної Програми з обласного бюджету передбачено майже 3,3 млн. грн, з яких 2,3 млн. грн, а це 70,2%, вже профінансовано.

Окрім того, наразі в аеропорту проводиться поточний ремонт контрольно-пропускного пункту з частковою заміною вікон та утеплення приміщення. Повним ходом здійснюється  ремонт основної злітно-посадкової смуги.

Естафету з наведення благоустрою території комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» передано керівництву та працівникам департаментів і управлінь облдержадміністрації та міської ради.

Директор КП «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока висловив сподівання, що така співпраця продемонструє єдність та небайдужість, якнайшвидше відновлення діяльності летовища.

попередня статтяУ Хмельницькому відкрили меморіальні дошки загиблим учасникам АТО
наступна статтяНа контролі обласної ради – стан розгляду депутатських запитів