Продовжується відновлення роботи комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький»

4 вересня заступники голови обласної ради та працівники виконавчого апарату обласної ради разом із директором комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Валерієм Сорокою здійснювали розчищення та планування другої ґрунтової злітно-посадкової смуги летовища від раніше зрубаних дерев, кущів та автомобільних шин.

За словами Валерія Сороки, результати цього заходу прискорять введення в дію другої ґрунтової смуги аеропорту, яка використовуватиметься аероклубом для здійснення польотів малих повітряних суден і спортивної авіації.

Після проведення цих робіт, як сказав Валерій Ростиславович, далі вирішуватиметься питання про відновлення в аеропорту електрики та водопостачання. Гроші на ці роботи обласному комунальному підприємству виділила обласна рада відповідно до програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2022 роки.

Варто зазначити, що у 2018 році на виконання заходів даної Програми з обласного бюджету передбачено майже 3,3 млн. грн, з яких 2,3 млн. грн, а це 70,2%, вже профінансовано.

Окрім того, наразі в аеропорту проводиться поточний ремонт контрольно-пропускного пункту з частковою заміною вікон та утеплення приміщення. Повним ходом здійснюється  ремонт основної злітно-посадкової смуги.

Естафету з наведення благоустрою території комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» передано керівництву та працівникам департаментів і управлінь облдержадміністрації та міської ради.

Директор КП «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока висловив сподівання, що така співпраця продемонструє єдність та небайдужість, якнайшвидше відновлення діяльності летовища.