На розширеному засіданні колегії ОДА проаналізували готовність до нового опалювального сезону

Сьогодні перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук взяла участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів т.в.о. голови ОДА Володимир Кальніченко.

Традиційно перед початком засідання Володимир Кальніченко привітав із присвоєнням почесного звання «Заслужений артист України» Ольгу Малик, солістку-інструменталістку, концертмейстера академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії. Це звання присвоєно Ользі Анатоліївні Указом Президента України за значний особистий внесок у культурний розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Під час засідання члени колегії розглянули три питання порядку денного.

“Про хід виконання розпоряджень го­ло­ви облдержадміністрації від 25.04.2019 № 303/2019-р “Про підсумки проход­ження опалювального сезону 2018/2019 року та організацію підго­товки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2019/2020 ро­ку” та від 31.05.2019 № 368/2019-р “Про роботу органів влади щодо роз­рахунків за спожитий природній газ та електроенергію комунальними підпри­ємствами, що надають послуги центра­лізованого теплопостачання, водопо­стачання та водо­відведення, а також споживачами за отримані житлово-комунальні послуги” присутніх інформував заступник начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Юрій Нагорічний. Станом на 1 липня в області функціонує 74 підприємства житлово-комуналь­ного господарства із середньообліковою чисельністю працюючих 6842 особи. Середньооблікова чисельність працівників галузі в області за 2019 рік змен­шилася на 2,5 відсотка. Середня заробітна плата зросла на 23,8% та становить 7681,4 гривні.

Начальник управління з питань цивільного захисту населення ОДА Юрій Корева доповів членам колегії про стан техногенної, пожежної і природної без­пеки та виконання законодавства Ук­раїни у сфері цивільного захисту насе­лення і територій області. За його словами, з метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації утво­рено 4 мобільних оперативних групи реагування регіонального та 20 місцевого рівнів, до складу яких включено 664 пра­цівники з числа ава­рійних служб, служб цивільного захисту, будівельних та інших організацій та 164 одиниці техніки. Організовано їх цілодобове чергування.

Також у цьому році проведено комплексні та контрольні перевірки стану цивільного захисту у шести районах, командно-штабні навчання з органами управління трьох місцевих ланок. У поточному році проведено показові спеціальні тренування обласних спеціалізованих служб захисту сільськогосподарських тварин і рослин та інженерної, у ході яких відпрацьовано питання організації реагування та взає­модії сил і засобів служб при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. У тренуванні взяло участь 80 осіб керівного складу та працівників служб.

Про екологічний стан водних ресурсів (поверхневих водойм) та оренду водних об’єктів в області інформувала директор Департамен­ту природних ресурсів та екології ОДА Тетяна Дзюблюк.

За результатами розгляд питань порядку денного прийнято відповідні рішення.
У розширеному засіданні колегії взяли участь  голови районних рад, сільські, селищні, міські голови об?єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, керівники установ центральних органів влади та відділів апарату, структурних підрозділів ОДА.
попередня стаття29 серпня – День пам’яті захисників України
наступна статтяМихайло Загородний взяв участь в урочистому засіданні новообраної Верховної Ради України