На Хмельниччині призначено нового керівника Держаудитслужби області

Сьогодні перший заступник Голови Держфінінспекції України Олександр Шкуропат представив хмельницьким державним аудиторам та фінансовим інспекторам нового керівника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області Анатолія Марценюка.

У заході також взяли участь заступник начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області Богдан Грицак, який протягом останніх чотирьох місяців виконував обов’язки начальника Управління на Хмельниччині та заступник голови – керівник апарату Хмельницької облдержадміністрації Юрій Бирка.

Богдан Грицак подякував працівникам Управління за співпрацю та висловив сподівання, що на чолі з новим керівником вони докладуть максимальних зусиль для якісного виконання поставлених завдань.

Під час свого виступу Олександр Шкуропат, зокрема, наголосив, що сьогодні державний фінансовий контроль спрямовано не лише на виявлення фінансових порушень, а найперше на попередження цих порушень, виявлення їхніх причин, на оцінку ефективного і результативного використання та збереження державних ресурсів.

Перший заступник Голови Держфінінспекції України висловив впевненість що працівники офісу докладуть максимальних зусиль для якісного виконання поставлених завдань у ефективній роботі Управління на чолі з новим керівником.

попередня статтяОголошено конкурс на заміщення посади директора Хмельницької обласної філармонії
наступна статтяЩе дві постійні депутатські комісії опрацювали проекти рішень чергової сесії