Ще дві постійні депутатські комісії опрацювали проекти рішень чергової сесії

Триває підготовка до пленарного засідання чотирнадцятої сесії обласної ради. 5 липня заступник голови обласної ради Валерій Лесков взяв участь у засіданнях ще двох постійних депутатських комісій.

Микола Дралюк очолив засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, а Олександр Слободян провів засідання постійної комісії з питань децентралізації, регіонального розвитку та комунальної власності.

Члени комісій детально опрацювали питання порядку денного, внесли свої зауваження та пропозиції до деяких проектів рішень.

Так, депутатські запити обранці погодили розглянути безпосередньо на пленарному засіданні.

Члени комісій заслухали інформацію про виконання дев’яти обласних програм, заслухали проекти рішень про внесення змін до діючих обласних програм.

Крім того, пропонується затвердити ще одну нову програму – антикорупційну програму Хмельницької обласної ради на 2017 рік, яка має на меті створення ефективної системи запобігання та виявлення корупції. Рішенням обласної ради від 24 травня 2017 року було створено комісію з оцінки корупційних ризиків в діяльності обласної ради. І саме члени цієї комісії спільно з постійною комісією обласної ради з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування та уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції в обласній раді забезпечуватимуть контроль за виконанням заходів, передбачених Антикорупційною програмою.

Свій звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Хмельницької обласної ради комісія також представила у додатку до проекту рішення.

Члени комісії опрацювали проекти рішень щодо звільнення та призначення деяких керівників комунальних закладів обласної ради. Також вирішили винести на розгляд пленарного засідання і надання дозволів на користування надрами.

Пленарне засідання чергової чотирнадцятої сесії заплановано на 13 липня.

 

 

 

 

попередня статтяНа Хмельниччині призначено нового керівника Держаудитслужби області
наступна статтяМісцеві бюджети за півроку збільшилися на 22 млрд гривень порівняно з аналогічним періодом 2016 року