Національна концепція «Безпечна громада» стане основою посилення безпеки у кожній громаді

Безпека всієї держави складається з безпеки кожної громади. Тож важливо напрацювати концепцію, яка передбачатиме забезпечення безпекових потреб кожної громади, враховуючи її особливості та специфіку.

Завдання визначене міністрами розвитку громад та територій та внутрішніх справ України передбачає підготовку проекту урядового розпорядження для затвердження Національної концепції «Безпечна громада» до жовтня 2022 року.

Концепція стане базовим документом, який об’єднає вже розпочаті ініціативи Міністерства внутрішніх справ та сприятиме формуванню нових безпекових напрацювань. Також сформує канву для наступних законодавчих та нормотворчих кроків націлених на підвищення рівня безпеки українських громад.

До складу робочої групи включені 24 фахівці з питань розвитку громад, громадської безпеки, цивільного захисту — практики та науковці, керівники МВС та Мінрегіону, експерти неурядових організацій та асоціацій органів місцевого самоврядування.

Перше засідання робочої групи заплановане на 30 серпня 2022 року.

попередня статтяСьогодні — День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
наступна статтяУряд ухвалив зміни щодо функціонування Українського ветеранського фонду, які розширюють можливості для ветеранського підприємництва