Уряд ухвалив зміни щодо функціонування Українського ветеранського фонду, які розширюють можливості для ветеранського підприємництва

У суботу, 27 серпня, на засіданні Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування Українського ветеранського фонду. Вони розроблені фахівцями Мінветеранів та Фонду для ефективнішої підтримки ветеранів та членів їхніх сімей, а також родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України під час воєнного стану за рахунок коштів Фонду.

Ухвалені зміни відкривають нові можливості для ветеранського підприємництва та ветеранських ініціатив, розвитку яких сприяє Український ветеранський фонд, що діє при Мінветеранів. По-перше, ми зможемо надавати мікрофінансування не лише з числа ветеранів і членів їхніх сімей – внутрішньо переміщених осіб. А по-друге, ми зможемо фінансувати конкурсні програми”, – зазначає виконавча директорка Українського ветеранського фонду Наталія Калмикова.

Також Фонд зможе використовувати бюджетні кошти для надання підтримки не лише ветеранам-діючим військовослужбовцям та членам їхніх сімей, які наразі захищають рідну країну у лавах Збройних Сил України, а й тим, хто служить в інших військових формуваннях, створених відповідно до чинного українського законодавства. В тому числі й добровольчих формуваннях територіальних громад.

За інформацією Урядового Порталу 

попередня статтяНаціональна концепція «Безпечна громада» стане основою посилення безпеки у кожній громаді
наступна статтяОнлайн-марафон “Доба пам’яті”