Національному природному парку “Подільські Товтри” – 25!

З нагоди 25-річчя заснування Національного природного парку “Подільські Товтри” 1 липня заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко взяла участь у святковому регіональному форумі “Еко-партнери для майбутнього”. Урочистий захід відбувся  в одному із мальовничих куточків території Національного природного парку, де протікає могутній Дністер – Парк-готель «Теремки» в околицях с. Колодіївка.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, всього депутатського корпусу Тетяна Іванівна привітала керівництво та працівників парку з цією знаменною подією.

“Національний природний парк «Подільські Товтри» є особливою гордістю не лише хмельничан, а й усіх українців.  Цей унікальний природний обєкт входить до семи природних чудес України і за площею є найбільшим парком України та одним з найбільших у Європі, – наголосила у своєму виступі Тетяна Зеленко.Досить важливо, що для території парку характерне поєднання неповторних природних багатств та історико-культурної спадщини, що створює умови для розвитку як оздоровчого, так і пізнавального туризму. Тому нашим спільним завданням є збереження та примноження цих дарованих природою багатств. Кожен з нас має памятати, що наше життя буде таким, яким ми зробимо його самі!”

Грамотою обласної ради відзначено колектив Національного природного парку “Подільські Товтри” за благородну справу збереження унікальних природних ландшафтів Поділля.