Надійшов черговий гуманітарний вантаж

З 24 лютого 2022 року Україна отримала колосальну підтримку з боку міжнародної спільноти. Більше року продовжують надходити транші гуманітарної допомоги від сусідніх країн. Тисячі небайдужих людей долучаються до збирання вантажів допомоги для українського народу. Вагому роль у цьому процесі відіграють й міжнародні благодійні організації та фонди.

Активну співпрацю з перших днів веде з іноземними партнерами й Хмельницька обласна рада. Завдяки напрацюванням голови обласної ради Віолети Лабазюк до штабу гуманітарної допомоги при обласній раді систематично надходять вантажі гумдопомоги, які спрямовуються для підтримки військових ЗСУ та родин ВПО, для кого наш регіон став другою домівкою.

Уся отримана допомога спрямовується на гуманітарний штаб обласної ради, звідки буде, за потреби, направлена до Центру видачі гуманітарної допомоги обласної ради, який працює щопонеділка і щоп´ятниці на базі Хмельницького облмуздрамтеатру.

Також у Центрі видачі приймаються заявки від внутрішньо переміщених осіб на отримання матраців, які надійшли від американської благодійної організації «August Mission» за напрацюваннями голови обласної ради Віолети Лабазюк під час поїздки до штату Юта (США).

Світ з нами! Адже лише разом, об’єднавши наші зусилля, Україні вдасться перемогти ворога!

 

попередня статтяПобудова digital-community та збільшення продажів: безоплатні вебінари для бізнесу
наступна статтяВолодимир Гончарук провів прийом громадян з особистих питань