Надія вдалині від дому

У контексті Всесвітнього дня біженця, вперше  під  гаслом “Надія вдалині від дому”, за ініціативи БО “БФ “Рокада” спільно з партнерами,  20 червня в обласному центрі відбулась просвітницько-інформаційна зустріч  для внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території області.

Від керівництва  та депутатського складу обласної ради з вітальним словом виступив заступник голови обласної ради Валентин Соколюк. “З початку повномасштабного вторгнення понад 80 тисяч осіб з окупованих регіонів України знайшли прихисток на Хмельниччині. Реагуючи на ці виклики, з березня 2022 року Хмельницькою обласною радою організовано Центр видачі гуманітарної  допомоги, який знаходиться та функціонує у театрі імені М.Старицького. Одним з основних напрямків Центру  є підтримка внутрішньо переміщених осіб, понад 63 тисячі яких вже отримали допомогу у Центрі”, – акцентував увагу посадовець.

Також Валентин Іванович додав, що питання соціалізації та психологічної  адаптації внутрішньо переміщених осіб є надважливим. Висловив переконання, що спільними зусиллями центральної, обласної та місцевої влади буде зроблено все можливе для того, аби внутрішньо переміщені особи почувались на Хмельниччині комфортно.

На завершення Валентин Соколюк подякував Збройним силам України за можливість проводити заходи під мирним небом, побажав українцям якнайшвидшої перемоги та стійкої віри у щасливе майбутнє.

Тематична складова заходу об’єднала  у спільнодії  представників влади,  міжнародних організацій, благодійних фондів, громадських організацій та внутрішньо переміщених осіб. Дев’ять локацій пізнавального квесту  географічно ідентифікували  учасників, допомогли їм зануритись у світ власних талантів, познайомитись з їх особистими історіями, поділитись  переживаннями, наповнити їх змістовною правопросвітницькою  інформацією та створити позитивний настрій. Серед інших локацій  квесту  працювала і “дитяча зона”, у якій було створено атмосферу родинного затишку та позитивних емоцій для діток та їх батьків.

попередня статтяВідзначено цьогорічного лауреата обласної літературної премії імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку
наступна статтяОсвітня програма для підприємців, які прагнуть долучитися до відбудови України