Нагороджено переможців обласного дитячого конкурсу юних художників «Подільська палітра»

dsc_0625Уже сімнадцятий рік поспіль у стінах Хмельницького обласного художнього музею відбувається знакова подія – виставка творчих робіт вихованців художніх та загальноосвітніх закладів області, представлених на конкурс юних художників імені Людмили Мазур.

Конкурс був заснований ще у 2000 році на вшанування пам’яті знаної хмельничанки, талановитої майстрині витинанки Людмили Мазур. Вже другий рік він має статус обласного.

Сьогодні відбулася церемонія відзначення переможців конкурсу, під час якої почесну місію вручення дипломів обласного дитячого конкурсу юних художників імені Людмили Мазур «Подільська палітра» обдарованим дітям виконала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради, заступник голови конкурсного комітету Тетяна Зеленко.

Вітаючи переможців та усіх учасників конкурсу, посадовець відзначила талант кожної дитини бачити світ очима митця.

dsc_0591«Від імені голови обласної ради Михайла Загородного та від себе особисто я зичу вам, аби яскраві фарби обдарованості прикрашали не лише ваші полотна, а й відображалися світлом у вашому житті», – зазначила у своєму вітальному слові Тетяна Іванівна та запевнила, що й надалі обласна рада підтримуватиме проведення даного конкурсу.

Тетяна Зеленко поінформувала, що на черговій дев’ятій сесії обласної ради у грудні цього року планується прийняти нове положення про конкурс «Подільська палітра», назвавши конкурс мистецьким та іменем Людмили та Миколи Мазурів. Окрім того, відповідно до проекту Положення про конкурс передбачається збільшення фінансування цього мистецького заходу та розширення вікової категорії до 25 років.

Учасників конкурсу привітав начальник управління культури та туризму Хмельницької міської ради, депутат обласної ради Артем Ромасюков.

dsc_0537За словами старшого наукового співробітника обласного художнього  музеюЛюдмили Сковерко, цьогоріч для розгляду конкурсного журі надійшло 224 роботи від 185 учасників із 31-го навчального закладу. За весь період існування конкурсу це найбільша кількість закладів, які подали заявки на участь. Представлені усі регіони Хмельниччини. Конкурсні роботи виконані у різних техніках – розпис на тканині й склі, витинання, ліплення з пластиліну, традиційні малюнки аквареллю, гуашшю, тушшю, кульковими ручками та фломастерами, вишивка, бісероплетіння та на різну тематику, адже обмежень у цьому художньому змаганні не існує.

dsc_0592Різнобарвною експозицією творів юних художників можна помилуватися у художньому музеї до 4 грудня.

Лауреатами конкурсу у молодшій віковій категорії (1-4 класи) стали:

Кузьмук Любомир, учень Ізяславської дитячої школи мистецтв за роботку «Чудовий весняний день», (викладач – Півень Л.О.);

Кузнецов Денис, учень Хмельницької дитячої музичної школи №3  за роботу «Тренування на світанку», (викладач – Сиван Л.Й.);

Куць Вікторія, учениця Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга» за роботу «Мій родючий край», (викладач – Сніцар З.Ю.).

У середній віковій категорії (5-8 класи) переможцями названо:

Прядко Катерину, ученицю Хмельницької дитячої школи мистецтв  за роботу «Ніч на Івана Купала», (викладач – Чебан О.М.);

Будяківську Яну, ученицю Нетішинської міської художньої школи за роботу «Турбота», (викладач – Макарик А.М.);

Стецюк Ірину, ученицю Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за роботу «Пробудження», (викладач – Дударчук М.В).

У старшій віковій категорії (9-11 класи) кращими визнано:

Флорчука Костянтина, учня  Волочиської дитячої школи мистецтв  за роботу «Екран історії ожив…», (викладач – Авдикович М.М.);

Павленкову Вікторію, ученицю Хмельницького вищого професійного училища №25 за роботу «Вінок», (викладач – Богуш Т.С.);

Гарбарук Тетяну, ученицю Крупецького НВК Славутського району за роботу «На крилах надії», (викладач – Гарбарук С.В.).

roboti-5dsc_0597roboti-4dsc_0603dsc_0568dsc_0559dsc_0612dsc_0571roboti-2dsc_0574dsc_0540roboti-1

попередня статтяБюджетна комісія облради погодила розподіл державної субвенції
наступна статтяДо відома депутатів обласної ради