Бюджетна комісія облради погодила розподіл державної субвенції

dsc_0515Сьогодні за участі голови обласної ради Михайла Загородного, директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергія Пенюшкевича та під головуванням Івана Гладуняка відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету і фінансів, де було розглянуто ряд першочергових для області фінансових питань.

Зокрема, своїм рішенням постійна комісія облради погодила розподіл стабілізаційної дотації з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі більше 66 мільйонів гривень, 20 млн 700 тис. грн з яких – для обласного бюджету.

Зокрема, кошти передбачені Департаменту освіти і науки ОДА для навчальних закладів професійно-технічної освіти у сумі 887 тис. грн, з яких на оплату праці і нарахування заробітної плати – 872 тис. грн, придбання будівельних матеріалів для проведення поточного ремонту покрівлі майстерні Державного професійно-технічного навчального закладу «Лісоводський професійний аграрний ліцей» – майже 15 тис. гривень.

dsc_0507Відповідно до висновків постійної комісії Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації отримав на оплату праці і нарахування на заробітну плату для Хмельницького облас­ного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф кошти на суму більше 2,5 млн грн, на придбання лікарських засобів онкологічним хворим для Хмельницького обласного онкологічного диспансеру – понад 6,5 млн грн, на закупівлю препаратів з вмістом інсуліну – більше 10,2 мільйона гривень.

Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації передбачено 57 тис. грн на оплату праці і нарахування на заробітну плату для кому­нального закладу «Хмельницький обласний центр з організації роботи по об­робці інформації та фінансуванню соціальних програм».

dsc_0509Погодили депутати розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі більше 3,5 млн грн на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС.

Окрім того, за рішенням комісії, півмільйона гривень направлено Департаменту фінансів облдержадміністрації для збільшення обсягу резервного фонду обласного бюджету.

Членами постійної комісії одноголосно були підтримані всі питання порядку денного засідання.

Як наголосив голова обласної ради Михайло Загородний,  бюджетні кошти направлені на ті фінансові питання, які потребували першочергового вирішення.

Керманич області зазначив, що є гостра необхідність найближчим часом провести спільну нараду з розпорядниками коштів – головами районних рад, міськими головами (міст обласного значення) та сільськими, селищними, міськими головами об’єднаних територіальних громад, а також за участю фіскально-контролюючих служб, з метою формування місцевих бюджетів на 2017 рік. Проведення такої наради планується у першій декаді грудня цього року.

«Розпорядники коштів повинні підійти до ефективного формування своїх бюджетів досить відповідально. Насамперед щодо передбачення коштів на оплату енергоносіїв та заробітну плату працівників бюджетних установ. Разом з тим, керівники зобов’язані визначати пріоритети направлення бюджетних коштів на ті об’єкти, які потрібно реалізовувати першочергово та розраховувати, перш за все, на власні ресурси, вишукуючи додаткові джерела фінансування наповнення бюджету», – резюмував Михайло Загородний.

попередня статтяСлава вам, шановні хлібороби!
наступна статтяНагороджено переможців обласного дитячого конкурсу юних художників «Подільська палітра»