Напередодні Дня Незалежності відзначили кращих

24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. Акт проголошення Незалежності України увінчав тисячолітні прагнення українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

Нинішній рік для України позначений особливо важкими випробуваннями. Цьогоріч День проголошення своєї Незалежності наша держава зустрічає в умовах надзвичайно жорстокої збройної агресії з боку росії. Після повномасштабного вторгнення в Україну російських окупантів буденне життя українців, щоденні радісні турботи змінилися на щемний біль і повсякденну тривогу.

 Але життя продовжується і було би несправедливо оминути увагою те, чим живе і як працює Хмельниччина, її громади, міста та села, потужні підприємства та невеличкі трудові колективи.

Напередодні найголовнішого державного свята нашої держави у Будинку рад відбулося урочисте зібрання, під час якого голова обласної ради Віолета Лабазюк подякувала людям, які своєю щоденною працею та енергією утверджують нашу державність та незалежність. У сесійній залі зібралися представники різних сфер та професій – медичні працівники, освітяни, робітники, військові, працівники культури та молодь, які об’єднані єдиним – любов’ю до України та прагненням зробити її кращою та заможнішою.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам´ять наших захисників та мирних жителів – наших співвітчизників, життя яких забрала жахлива війна.  Подякували тим, хто на передовій зі зброєю в руках відстоює територіальну цілісність України. Висловили слова вдячності волонтерам та усім небайдужим, завдяки кому ми продовжуємо жити і працювати.

«Щоденно наш український народ демонструє незламність свого духу. Сьогоднішні реалії нашого буремного життя знівельовують досягнення, які здобувають наші земляки на обласному та державному рівнях. Війна з росією, яка триває з 2014 року, забрала життя тисяч наших захисників та мирних жителів – наших співвітчизників. Ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати своїх героїв. Вони загинули за те, щоб ми сьогодні, і через роки, і через віки святкували День Незалежності, як найбільше наше свято. Усі ми об´єднані однією метою під назвою «Перемога».  Немає сумніву в тому, що ми переможемо, бо з нами Правда, Боже благословення та підтримка всього світу», – зазначила Віолета Лабазюк.

Особливо приємно було бачити у залі юне покоління, тих, кому завтра розбудовувати Україну. Це наша гордість – випускники сільських, селищних та міських освітніх закладів, хто отримав максимальну кількість балів при складанні мультипредметного тесту з трьох предметів. Таких у нашій області 15 юнаків і дівчат з семи територіальних громад краю – Війтовецької, Маківської, Нетішинської, Славутської, Солобковецької, Старокостянтинівської та Хмельницької: Христина Доманська, випускниця Веснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської міської ради, Арсен Долічний, випускник Війтовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Юлія Сологуб, випускниця Воронковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської міської ради,  Анна Чуча, випускниця гімназії №2 м.Хмельницький, Наталія Нитичук, випускниця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Славути, Яна Будяківська, випускниця Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Владислав Антончик і Тарас Шпортко, випускники Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Анастасія Бабій, випускниця Солобковецького закладу загальної середньої школи І-ІІІ ступенів, Максим Булешний,  Михайло Булешний та Богдан Ткачук, випускники Хмельницького навчально-виховного об’єднання №28, Валерія Пінчук, випускниця Хмельницького ліцею №17, Олександра Завальнюк, випускниця Хмельницького ліцею І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради і Дар´я Гончарук,  випускниця Шатавського навчально-виховного комплексу «Загальноосвтнія школа І-ІІ ступенів, колегіум» Маківської сільської ради.

Віолета Лабазюк подякувала юним обдаруванням, їхнім батькам та вчителям за високі досягнення у здобутті знань та вручила кращим випускникам Подяки обласної ради та подарунки.

Посадовець висловила слова вдячності усім, хто вкладає в Україну свою працю та інтелект, хто примножує її багатства, красу і славу, хто реальними справами на своїх робочих місцях творить сьогодення та майбутнє рідного краю та Української Держави.

Від імені депутатів обласної ради, від себе особисто посадовець привітала учасників зібрання з нагоди найвеличнішого державного свята – Дня Незалежності України. Побажала, аби цей день додав усім нам згуртованості та впевненості у нашій перемозі над ворогом, окрилив на нові звершення в ім’я утвердження української держави, приніс добробут, мир та злагоду у кожну родину.

Віолета Лабазюк вручила Грамоти і Подяки обласної ради, а також нагрудні знаки «День Незалежності 2022» кращим представникам різних сфер життєдіяльності області.

На завершення дійства його учасники зробили колективне фото на згадку.

попередня стаття23 серпня – День Державного Прапора
наступна статтяВолодимир Гончарук: «Маємо пам’ятати усіх, хто поклав життя за наш український синьо-жовтий стяг»