Не важливо, в якому куточку світу ти знаходишся, якщо в твоєму серці Україна

На п´ятий день робочого візиту до США голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала університет Долини Юта. Це один з найбільших американських державних університетів, в якому навчається понад 33 тисячі студентів.

Екскурсію університетом для гостей з України провів Гарі Герберт, який 12 років був губернатором штату Юта і керівником інституту права.

Разом із директором інституту публічної політики Джастіном Джонсоном, керівником міжнародних відносин Офісу Глобальної Взаємодії Бальдомером Лаго, який працював почесним Консулом в Іспанії, сторони  домовились про співпрацю університету Долини Юта і Хмельницького університету управління та права імені Л.Юзькова.

Перебуваючи в університеті, голова обласної ради Віолета Лабазюк познайомилася з українською студенткою Ліною Варіоновою, яка родом з Деражні. А юнаки з Києва, брати Артур і Артем Кузьміни опановують в університеті штату Юта науку фільмографії. Кажуть, що після повернення додому обов’язково знімуть вражаючий фільм про сильних, мужніх та героїчних людей нашої держави.

Студенти з України не лише здобувають знання та набувають досвід, який пригодиться під час відбудови наших сіл, селищ та міст після перемоги, а й кожен на своєму місці робить власний внесок для її наближення. Ліна Варіонова, брати Артур і Артем Кузьміни спільно з іншими студентами з України долучаються до закупівлі дронів для Збройних сил України. Українська молодь зазначає: «Не важливо, в якому куточку світу ти знаходишся, якщо в твоєму серці Україна».

Підтримка зміцнює віру в наших серцях в те, що гідність, свобода та демократія переможуть зло та агресію.

Разом – до Перемоги!

попередня статтяВіолета Лабазюк: «Підтримка міжнародних партнерів досить важлива для України»
наступна статтяІсторія про сильних духом людей харківчан