Віолета Лабазюк: «Підтримка міжнародних партнерів досить важлива для України»

Перебуваючи з робочою поїздкою в американському штаті Юта, голова обласної ради Віолета Лабазюк проводить зустрічі з представниками благодійних фондів та промислових компаній з метою налагодження шляхів забезпечення гуманітарної допомоги для нашої держави, яка потерпає від російської агресії, від якої гинуть тисячі мирних людей – жінок та дітей.

Збройні сили України дають гідну відсіч ворогу. І в цей час важких випробувань ми об’єднані єдиним прагненням – вистояти і перемогти. Ми добре усвідомлюємо хто для нас є справжнім другом, а хто недругом.

Посадовець наголошує, що підтримка України з боку країн, які сповідують демократичні цінності, для нас дуже потрібна та надважлива.

«Ми щиро вдячні нашим американським друзям за допомогу, адже Хмельницька область, яку я представляю як голова обласної ради, в даний час є своєрідним гуманітарним та логістичним хабом для забезпечення переселенців житлом, продуктами харчування, ліками, медичною допомогою, для постачання гуманітарної допомоги в регіони України, які потерпають від постійних обстрілів та авіаударів, де російський окупант створив мирним жителям України гуманітарну катастрофу. Сподіваюся, що обговорення актуальних питань в гуманітарній сфері, викликаних агресією росії, а також активізація співпраці  з інших актуальних питань сприятимуть зміцненню обороноздатності нашої країни та наближенню перемоги над ворогом», – зауважила Віолета Лабазюк.

Сьогодні у рамках візиту відвідано компанію AMTAC Suppressors Inc., яка виробляє критично важливі компоненти для аерокосмічної, медичної та оборонної промисловості вже понад 35 років. Їх компоненти знаходяться в ракетах SpaceX та в безпілотнику Predator. Саме тому штат Юта дуже пишається цією компанією.

Під час розмови з представником керівника компанії Бреді Маккей українською стороною було озвучено нагальні потреби військової амуніції, які першочергово потрібні нашим військовим для оборони від російських окупантів. Це, зокрема, тепловізори, каски, бронежилети, медичні рюкзаки та мобільні госпіталі.

Глибоко переконані, що гуманітарну допомогу буде якнайшвидше надано. А Хмельницька обласна рада спільно з американською гуманітарною організацією August Mission  організує відповідну логістику.

Співпраця з іноземними партнерами триває й надалі.