Неоніла Андрійчук провела прийом громадян

11 лютого перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук провела прийом громадян з особистих питань. Понад два десятки громадян звернулось сьогодні до посадовця за підтримкою у вирішенні проблемних питань.

Традиційно більша частина звернень стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування.

Відповідно до “Положення про порядок та умови надання обласною радою разової грошової допомоги”, вона надається за умови настання непередбачених надзвичайних обставин, які об’єктивно порушують нормальну життєдіяльність особи, наслідки яких вона не може подолати самостійно (тривала хвороба, необхідність проведення складного лікування, часткова втрата рухової активності у зв’язку зі станом здоров’я, стихійне лихо, пожежа тощо. Крім цього, у Положенні зазначено, що допомога може надаватися у розмірі не менше як 200 гривень  та не більше одного разу протягом бюджетного року на одну сім’ю. У разі звернення за допомогою декількох членів однієї сім’ї, допомога надається лише одному із них.

До звернень додаються такі документи:

– копія паспорта громадянина України, який потребує допомоги, а саме сторінок, на яких вказані: прізвище, ім’я, по батькові громадянина, дата народження, серія і номер паспорта, коли і ким він виданий, місце реєстрації;

– копія облікової картки фізичної особи – платника податків;

– медична довідка чи її копія, завірена печаткою закладу, який її надав, або акт обстеження житлово-побутових умов проживання, акт про пожежу тощо (залежно від мотивації надання допомоги);

– довідка про склад сім’ї;

– довідка про доходи заявника за останні шість місяців (про заробітну плату, стипендію, пенсію тощо).

На окремі звернення Неоніла  Вячеславівна надала детальні роз?яснення щодо їх розв?язання. Звернення, які не належать до компетенції обласної ради, направлені для реагування у відповідні інстанції.

Особистий прийом громадян  головою обласної ради та його заступниками здійснюється згідно з затвердженим графіком.