Неоніла Андрійчук провела прийом громадян з особистих питань

Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Хмельницької обласної ради, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук приймає громадян кожен четвертий вівторок та кожну третю середу місяця, Однак, мешканці області зі своїми наболілими проблемами приходять до посадовця мало не щодня.

Значна частина звернень традиційно стосується надання матеріальної допомоги на лікування або вирішення соціально-побутових питань. У розмові з першим заступником голови облради хмельничани порушують питання врегулювання земельних відносин, пільгового проїзду окремих категорій населення в приміському транспорті. Заявники скаржаться  на роботу окремих комунальних закладів обласної комунальної власності.
Чимало питань, з якими звертаються мешканці області, потребують залучення правоохоронних органів або вирішуються в судовому порядку.
На усі звернення Неоніла Андрійчук надала відвідувачам детальні роз’яснення щодо можливих варіантів їх розв’язання, зокрема й щодо питань, які не відносяться до компетенції обласної ради.
Порушені під час прийому громадян питання взяті на контроль та спрямовані для розгляду виконавчим органам, окремі звернення було вирішено у робочому порядку.
 
попередня статтяДо уваги зацікавлених осіб!
наступна статтяСпільними зусиллями задля залучення інвестицій