Спільними зусиллями задля залучення інвестицій

Сьогодні, 26 липня, у Будинку рад відбулася зустріч першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук та голови облдержадміністрації Вадима Лозового з керівником Закордонного торговельного бюро у Києві Польського агентства з інвестицій та торгівлі Карольом Кубіца.

Впродовж останніх двох років спостерігається постійне зростання торговельного обороту між Польщею та Україною. Наприклад, торік торговельний обмін між країнами був рекордним. Польща – на першому місці за експортом з України в країни Євросоюзу, тобто, Польща є одним з найбільших торговельних партнерів України.

Під час зустрічі посадовці поінформували гостя  про загальні тенденції розвитку регіону та основні досягнення у впровадженні реформ за останні три роки, акцентувавши на досягненнях у сфері децентралізації.

Кароль Кубіца висловив сподівання на широку стратегічну співпрацю. Адже Польське Агентство з інвестицій та Торгівлі (PAIH) є однією з небагатьох агентств по просуванню інвестицій, яка надає послуги у формі “єдиного магазину”, що включає і постінвестиційне обслуговування. PAIH створює мережу регіональних центрів обслуговування інвесторів (COI) у всій Польщі, щоб покращити якість обслуговування інвесторів в регіонах, надаючи їм доступ до актуальних даних, таких як нові інвестиційні пропозиції, економічні та юридичні дані. Ці спеціалізовані центри, фінансуються регіональним рівнями, де працює персонал, навчений в PAIH, служать також посередником у контактах між інвесторами та місцевими органами влади.

На завершення зустрічі делегації обмінялись символічними подарунками.

попередня статтяНеоніла Андрійчук провела прийом громадян з особистих питань
наступна статтяКонкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2018 року. Заявки прийматимуться до 30 вересня