Незламний дух Нового року

Нового року чекають, напевно, всі, адже віримо, що він буде кращим і спокійнішим за цей. Щоб наші сподівання справдилися, потрібно багато працювати. В першу чергу, допомагати Збройним силам України. А ще – підтримувати один одного – добрим словом, гарною справою, світлими помислами. Бо разом ми – велика сила, і в цьому ми вже переконалися.

З такою цілеспрямованістю і настроєм у Хмельницькому обласному літературному музеї вже відбулося чимало творчих заходів, до яких були залучені як хмельничани, так і гості нашого міста. Усі вони були сповнені пізнаваністю, щирістю, добром і світлом, яке обов’язково має перемогти темряву.
Один із таких світлих заходів відбувся сьогодні для учнів Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка. Це було літературно-мистецьке свято, яке мало патріотичну, мотивуючу назву – «Незламний дух Нового року», під час котрого відбулася презентація книги хмельницької казкарки Марії Дем’янюк «Наші друзі з Ельфірії». У збірку ввійшло чотирнадцять казок про ельфів, і до кожної з них вміщена розмальовка, яку діти залюбки можуть розмалювати. Разом з ельфами мандрують містом інші казкові персонажі – феї, сніговики, чарівники, а також звичайні люди. Бачать їх не всі, лише деякі, ті, кому вони дозволяють це робити. Ельфи гуляють парком, заходять у цукерню, спілкуються з дітками. Їхні цікаві, добродушні діалоги наповнюють душу світлом і теплом.
За словами вчительки 2-Б класу Інни Василівни Козубняк, для цих школяриків це перша зустріч із письменницею, яка склала прекрасні враження.
– Ми щиро вдячні за ці хвилини спілкування, сповнені щирістю, ввічливістю, спокоєм.
На захід були запрошені також вихованці Хмельницької школи мистецтв «Озерна», які порадували присутніх грою на різних музичних інструментах. Зокрема, Іван Рудаков виконав «Щедрик» в обробці І. Берковича та композицію «Капріччіозо» Вільяма Гілка, Захар Михальов на гітарі зіграв мелодію Олега Копенкова «Буває диво», а Олександра Кондратюк на фортепіано виконала композиції Вільяма Гілка «На балеті» та «Літня гроза».
Щиро дякуємо діткам і педагогам за співпрацю, а також за гарні вітання та побажання з новорічними та різдвяними святами.
Віримо в диво і воно обов’язково трапиться!
За матеріалами Хмельницького  обласного літературного музею
попередня статтяВійськовозобов’язані ВПО: чи потрібно ставати на облік у військкоматі й хто звільняється від мобілізації?
наступна статтяОпікуємось вимушено переміщеними особами