Опікуємось вимушено переміщеними особами

Вихідними днями голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілась з вимушено переміщеними особами, що проживають на території Волочиської та Війтовецької територіальних громад. Головна мета зустрічі – обговорити нагальні потреби та домовитись про подальші шляхи надання необхідної допомоги.

За попередніми данними, Волочиська та Війтовецька громади стали тимчасовим прихистком для більш ніж 1500 переселенців з Донеччини, Луганщини, Херсонщини, Харківщини та інших регіонів країни, де тривають запеклі бойові дії.

У свою чергу, Віолета Олександрівна розповіла родинам переселенців про роботу Хмельницької обласної ради в умовах воєнного стану, основні напрацювання депутатського корпусу, волонтерську роботу, зокрема щодо формування та відправки вантажів гумдопомоги бійцям на передову.

Також голова ради поінформувала присутніх про роботу Центру видачі гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради та закликала переселенців відвідати його й отримати необхідні речі та засоби особистої гігієни.

Центр близько 10 місяців здійснює безперебійну роботу щодо забезпечення людей, які були вимушені покинути рідні домівки, усім необхідним. На сьогоднішній день у Центрі отримали допомогу понад 55 тисяч переселенців.

У рамках зустрічі Віолета Олександрівна напередодні різдвяно-новорічних свят особисто від себе передала малечі з родин переселенців солодкі подарунки. Як зазначає сама голова ради, в умовах сьогодення так важливо подарувати діткам хоч трохи позитивних емоцій та радості від свят.

«Ми не дамо рашистам забрати у нашої малечі ці радісні моменти дитинства. Адже саме за щасливе життя наших дітей тисячі військових сьогодні боронять нашу країну на передовій. І в цьому році, як ніколи ми усі чекаємо головного дива і здійснення мрії – Перемоги!», – сказала Віолета Лабазюк.

попередня статтяНезламний дух Нового року
наступна статтяВ Україні посилюють впровадження цифрових технологій у держуправлінні