Нова поліклініка – для маленьких пацієнтів обласної дитячої лікарні

Сьогодні, 1 жовтня, голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у відкритті нового приміщення консультативної поліклініки на базі Хмельницької обласної дитячої лікарні.


За словами директора комунального закладу, депутата обласної ради Лілії Брухнової, це знакова подія не лише для медичних працівників, але й для всіх жителів області, пацієнтів лікарні. Адже багато років консультативні послуги надавались у старому непристосованому приміщенні, яке  суттєво не відповідало сучасним вимогам сфери охорони здоров’я.

Перші стартові 200 тисяч гривень було виділено з обласного бюджету. А надалі основне фінансове навантаження взяло на себе безпосередньо КНП «Хмельницька обласна дитяча лікарня».

Віолета Лабазюк подякувала, в першу чергу керівництву лікарні, за докладені зусилля, ентузіазм та наполегливість, а трудовому колективу – за згуртованість та працелюбність.

Робота колективу обласної дитячої лікарні відзначається високим професіоналізмом, відданістю своєму високому покликанню – дарувати здоров’я, а нерідко й життя маленьким пацієнтам, – зазначила голова обласної ради.Адже саме на медиків покладається відповідальність за збереження найдорожчого  скарбу – здоров’я. Тож нехай кожен ваш крок у новому приміщенні консультативної поліклініки приносить удачу, тепло та впевненість у майбутньому!”.

На думку Віолети Лабазюк, відкриття приміщення консультативної поліклініки та розширення площ функціонуючого закладу дасть можливість не лише забезпечити належні умови для роботи медичних працівників, а й підвищить якість надання медичних послуг.

До речі, з нагоди сьогоднішньої події кращих працівників лікарні було нагороджено Грамотами обласної ради та цінними подарунками.

Лікарня, доброзичлива до дитини – саме це можна сказати про обласну дитячу лікарню. Це сучасний, багатопрофільний заклад, в якому на місці здійснюється інструментальна та лабораторна діагностика, консультація лікарів та цілодобове лікування в умовах стаціонару. Більшість лікарів  мають вищу категорію та багаторічну медичну практику.

Завдяки співпраці з Національною службою здоров’я України, відвідувачі закладу отримують послуги особистого лікаря високої якості, що супроводжуються якісним сервісом за державною гарантією. На сьогодні, згідно з Програмою медичних гарантій, обласною дитячою лікарнею укладено відповідні угоди з НСЗУ за дев’ятьма пакетами на загальну суму 52 млн гривень.

попередня статтяДо Міжнародного Дня людей похилого віку
наступна статтяВіолета Лабазюк привітала освітян Волочиської міської громади з професійним святом