Віолета Лабазюк привітала освітян Волочиської міської громади з професійним святом

В переддень дня працівників освіти голова обласної ради Віолета Лабазюк завітала на урочистості до Волочиської міської територіальної громади.

На сьогодні освітяни Волочиської громади – це близько півтори тисячі потужних та авторитетних працівників навчальних закладів краю.   Вони забезпечують роботу 36 навчальних закладів,  у яких виховуються та здобувають освіту більше п’яти тисяч дітей та підлітків.

Безмежно вдячна вам, дорогі освітяни, за те, що ви передаєте своїм вихованцям знання і життєвий досвід, плекаєте неповторні юні особистості з високодуховними і моральними якостями, виховуєте в них громадську свідомість, політичну культуру, пробуджуєте внутрішню потребу постійно оволодівати сучасними знаннями, пізнавати світ, робити його кращим і добрішим”, – сказала у своєму виступі Віолета Лабазюк.

З нагоди Дня працівників освіти за відданість обраній професії, заслуги в реалізації завдань національної політики в галузі освіти, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління, високий професіоналізм Грамотами обласної ради нагороджено кращих освітян громади:  директора Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Волочиської міської ради Валентину Мельник, вчителя початкових класів Волочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Ларису Щесневич. Оголошено Подяку обласної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, заслуги  в реалізації завдань національної політики в галузі освіти, високий професіоналізм головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради Наталії Савченко.