Обговорили діяльність позашкільної освіти

9 листопада в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося засідання круглого столу на тему: «Науково-технічна творчість: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку».

Метою заходу було  визначення стратегії розвитку позашкільної освіти у площині системних перетворень відповідно до актуальних суспільних запитів і наукового розуміння унікальності впливу позашкільної освіти на становлення і розвиток особистості, її потреб та інтересів.

До участі в роботі круглого столу долучилися народний депутат України Сергій Мандзій, начальник відділу з питань місцевого самоврядування та комукацій виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Світлана Плотнікова, керуюча справами Хмельницької міської ради, засновник та голова правління громадської організації фізкультурно-спортивного руху «Сила нації» Юлія Сабій, а також представники Департаменту освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, Державної служби якості освіти в області, Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, Федерації автоспорту в області, закладів вищої, професійно-технічної та позашкільної освіти.

Директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, модератор заходу Михайло Маринюк зазначив, що проведення заходів такого формату є надзвичайно важливими та ефективними у подальшій роботі закладів позашкільної освіти. Адже під час обговорення актуальних питань лише спільними зусиллями можна досягнути нових результатів. Саме позашкільні навчальні заклади залишаються осередками всієї організаційно-масової роботи з дітьми та молоддю, де працюють висококваліфіковані фахівці, які добре розуміють свою місію. Педагоги-позашкільники, які глибоко усвідомлюють проблеми сучасної освіти, постійно розмірковують над пошуком шляхів і засобів їх ефективного розв’язання супроводжували свої виступи презентаційними матеріалами.

Захід завершився словами вдячності та прогнозованим результатом «Позашкіллю – бути».

За матеріалами Хмельницького

обласного центру науково-технічної

 творчості учнівської молоді