Обговорили ескізний проєкт пам’ятника землякам, які загинули за незалежність держави

Сьогодні відбулося засідання робочої групи з розгляду проєктної документації кращої пропозиції обласного відкритого архітектурного конкурсу на кращий ескізний проєкт облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Як повідомлялося, у листопаді цього року, було визначено переможця згаданого обласного відкритого архітектурного конкурсу – групу авторів з Кам’янця-Подільського з ескізною пропозицією щодо облаштування пам´ятного місця на майдані Незалежності обласного центру.

Члени робочої групи ознайомилися з розробленим ескізом пам´ятника, представленим авторським колективом за участі студентів відділення архітектури та дизайну Кам’янець-Подільського  коледжу  будівництва, архітектури і дизайну.

До спільного обговорення з розгляду представленого проєкту долучилися заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, члени Консультативної ради з питань сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів при голові обласної ради, депутати обласної ради, волонтери, учасники бойових дій.

У ході дискусії свої думки мали змогу висловити усі бажаючі, які також мали можливість надати свої пропозиції з  удосконалення ескізу.

Група авторів відповідно до озвучених пропозицій відкорегує ескізний проєкт пам’ятника та надасть до 29 грудня цього року членам робочої групи доопрацьований варіант.

попередня статтяЗавдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості працевлаштовано 18,8 тисяч громадян
наступна статтяСьома сесія обласної ради: другий день роботи депутатів у постійних комісіях