Обласна комісія приймає заяви щодо надання у Хмельницькій області статусу бійця-добровольця АТО

27 листопада під головуванням заступника голови обласної ради Валерія Лескова пройшло перше засідання комісії з надання у Хмельницькій області статусу бійця-добровольця антитерористичної операції.

Дана комісія створена відповідним рішенням п’ятнадцятої сесії обласної ради з метою надання особам, які зареєстровані та проживають у Хмельницькій області і брали чи беруть у цей час участь у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не увійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, статусу бійців-добровольців антитерористичної операції у Хмельницькій області.

Згідно розпорядження голови обласної ради Михайла Загородного до складу комісії увійшли заступник керівника апарату облради Тетяна Зеленко, депутати обласної ради, представники всіх депутатських фракцій Лілія Брухнова, Руслан Скримський, Юрій Смаль, Андрій Шутяк, Олександр Співак, представники структурних підрозділів облдерждміністрації – Департаменту фінансів ОДА, Департаменту соціального захисту населення ОДА, представники Державної Служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, Хмельницького обласного військового комісаріату, ГУ Національної поліції в Хмельницькій області, Національної Гвардії України, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, представники громадських організацій (ДУК «Правий сектор», відокремлений підрозділ ГС «Об’єднання народного контролю України», відокремлений підрозділ ГО «Дія»), секретар обласної координаційної ради учасників АТО та радник Хмельницького міського голови.

На першому засіданні члени комісії обрали Андрія Шутяка заступником голови комісії, а Тетяну Зеленко – секретарем комісії.

Крім цього, присутні розглянули заяву мешканця області щодо надання йому статусу бійця – добровольця антитерористичної операції. Однак надані документи повернули на доопрацювання.

Адже, згідно з порядком надання у Хмельницькій області статусу бійця-добровольця АТО, рішенням сесії визначена процедура, яка передбачає терміни перебування і виконання бойових завдань у зоні АТО і перелік документів, які необхідно подати на розгляд комісії.

 

попередня статтяДо уваги усіх зацікавлених!
наступна статтяВідбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР у 2017 році