Відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР у 2017 році

27 листопада голова обласної ради Михайло Загородний взяв участь у черговому засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році з питань перерозподілу коштів. Засідання провів голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук.

На засіданні були розглянуті звернення, що надійшли від Старокостянтинівського міського голови, Дунаєвецького і Сатанівського селищних голів та голови Дунаєвецької райдержадміністрації.

Так, розглядаючи звернення заслухано Старокостянтинівського міського голову Миколу Мельничука щодо перерозподілу 5000,0 тис.грн, що передбачались на реконструкцію каналізаційних очисних споруд.

Присутніх поінформовано, що у зв’язку із тим, що розпорядником коштів нижчого рівня, за цим об’єктом, визначено ДП «Державний будівельний комбінат Управління справами апарату Верховної ради України», який обслуговується у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Київській області, – це унеможливлює включення його до мережі розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету, що обслуговуються у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Хмельницькій області.

Запропоновано розподілити зазначені вище кошти наступним чином, зокрема на реконструкцію бігових доріжок стадіону «Центральний» м.Старокостянтинів та капітальний ремонт «Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №1 в м.Старокостянтинів в рамках реалізації концепції «Нова українська школа».

У продовження засідання  членів регіональної комісії поінформовано, що у зв’язку із погіршенням погодних умов та ускладнення виконання робіт у зимовий період й неможливістю здійснення окремих видів будівельних робіт району, що може призвести до неякісного виконання робіт та порушень технології укладання асфальтобетонної суміші у ході реконструкції водогону, в селищі Дунаївці кошти не будуть використанні до кінця цього року.

Окрім інших, було розглянуто звернення голови Дунаєвецької райдержадміністрації Олександра Бернашевського щодо виділення додаткових коштів у сумі 750,8 тис.грн на 3 об’єкти, які фінансуються у цьому році. Це зокрема, капітальний ремонт будівлі лабораторії (утеплення фасадів, горищного перекриття, заміна вікон, зовнішніх дверей та заміна опалення), м.Дунаївці; капітальний ремонт будівлі цеху дитячого харчування, м.Дунаївці та капітальний ремонт будівлі пологового відділення та жіночої консультації (утеплення фасадів, горищного перекриття), м.Дунаївці.

Також, з настанням зимового періоду стає неможливим виконання окремих видів будівельних робіт щодо будівництва спортивного комплексу на території школи в смт Сатанів, у зв’язку з чим, пропонується перерозподілити частину коштів на реконструкцію будинку культури під центр надання соціальних послуг.

Членами засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, одноголосно підтримали усі зазначені вище пропозиції.

попередня статтяОбласна комісія приймає заяви щодо надання у Хмельницькій області статусу бійця-добровольця АТО
наступна статтяВизначено переможців обласного конкурсу журналістських робіт