Обласна та міська влада привітали архівістів Хмельниччини з професійним святом

24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ.

Це свято було встановлене 30 жовтня 1998 року відповідно до Указу Президента України. З цієї нагоди сьогодні у сесійній залі Будинку рад відбулися урочисті заходи. Заступник голови обласної ради Валерій Лесков, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий та керуюча справами виконавчого комітету  Хмельницької міської ради Юлія Сабій привітали усіх працівників архівних установ області із професійним святом.

У своєму вітальному слові Валерій Лесков передав найщиріші вітання від голови обласної ради Михайла Загородного та всього депутатського корпусу.
“Прийміть слова щирої вдячності за вашу кропітку і благородну працю в сфері комплектування, забезпечення збереження і використання архівних документів. Переконаний, що професіоналізм архівістів, усвідомлення високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбуттям будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам’яті українського народу”, – наголосив посадовець.
Грамотами та Подяками Хмельницької обласної ради, облдержадміністрації та міської ради було відзначено кращих працівників даної галузі.
Святкового настрою учасникам урочистостей додали виступи мистецьких колективів обласної філармонії.
попередня статтяСвятий Миколай завітав у дитячі будинки
наступна статтяНагороджено переможців обласного мистецького конкурсу «Подільська палітра»