Святий Миколай завітав у дитячі будинки

185

День Святого Миколая – найбільш очікуване для усіх маленьких українців, а особливо для тих, у кого немає рідних. Цим діткам потрібна особлива увага та турбота.

У Хмельницькому перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук завітала із подарунками від Святого Миколая до дитячого будинку Хмельницької обласної ради, який розташований на вулиці Львівське шосе. Неоніла Вячеславівна привітала малюків та подякувала педагогічному колективу за турботу та виховання, адже ці діти, як ніхто інший, потребують особливої підтримки, допомоги та батьківського тепла.

Маленькі діти підготували концерт для гостей. Вони читали вірші та співали пісні для Святого Миколая.

У дитячому будинку проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Керівництво обласної ради приділяє особливу увагу подібним закладам, які є в обласній комунальній власності, та робить все можливе, аби в цих закладах були всі умови для перебування і виховання дітей.

***

З Днем Святого Миколая з подарунками в Антонінську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат обласної ради завітав Заступник голови обласної ради Валерій Лесков.

Сьогодні Антонінська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат – це сучасний навчальний заклад, одним із пріоритетів діяльності якого є забезпечення розвиваючого, комфортного середовища і системи психолого-педагогічної підтримки. Сьогодні в школі-інтернаті працює півсотні педагогічних працівники, функціонують комп’ютерний клас, бібліотека, кабінети ЛФК та СПО, психолога, логопеда, навчальні майстерні, їдальня, медичні ізолятори. Поряд з вивченням основних предметів значна частина навчального часу відводиться трудовому навчанню у 4-9 класах, учні яких навчаються швейній, столярній та взуттєвій справі.