Обласна універсальна наукова бібліотека запрошує на «Змістовні посиденьки»

У липні 2022 року Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека започаткувала серію інтеграційних заходів під назвою «Змістовні посиденьки» для дітей віком 6-14 років із кола внутрішньо переміщених родин та жителів Хмельницької громади.

На заходах діти освоюють різні мистецькі техніки оригамі, плетення стрічок стрічками, ниток під керівництвом працівників бібліотеки. Волонтери допомагають пограти в ігри, виконати психологічні вправи для емоційної підтримки та зняти стресу у спілкуванні. Уже відбулось 3 таких заходи.

Мета проєкту – допомогти постраждалим від війни інтегруватись в Хмельницьку громаду, знайти коло спілкування та корисні контакти у Хмельницькій області, психологічно та соціально підтримати один одного.

Заходи реалізуються бібліотекою спільно з ГО «Молодь за краще майбутнє» у співпраці з НУО «Сучасний Формат», «Освітній хаб. Діти» у рамках проєкту «Голоси громад в умовах війни» за підтримки Національного фонду сприяння демократії National Endowment for Democracy та Товариства Червоного Хреста України (Хмельницька обласна організація).

Для бажаючих долучитись, повідомляємо, що попередній запис до груп проводиться за телефоном (тел.: 067 297 5915). Збираються щонеділі о 14.00 (вул. Героїв Майдану, 28).

Участь у «Змістовних посиденьках» безкоштовна за попереднім записом

Запрошуємо весело та корисно провести свій вільний час разом.

попередня статтяХмельницькі волейболісти посіли призові місця на Кубку України
наступна статтяВихованці закладів освіти Хмельниччини – серед переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»