Хмельницькі волейболісти посіли призові місця на Кубку України

Спортсмени нашого рідного краю не перестають тішити своїми досягненнями.

З 20 по 23 липня у місті Хмельницькому проходив Кубок України з волейболу серед ветеранів, у якому взяли участь 38 команд з 14 регіонів України. Змагання проводилися у парку ім. Івана Франка.

Команди з Хмельницького продемонстрували успішні виступи. Зокрема, уже другий рік поспіль блискучу перемогу у Кубку України здобуває жіноча команда у категорії 35+ років.

Вперше брала участь у Кубку команда категорії 40+ років і посіла почесне друге місце.

У напруженій боротьбі команди чоловіків у категоріях 40+ та 45+ років здобули дві перемоги.

Організація цього турніру залишила приємні враження як в учасників змагань, так і в суддівської колегії.

Вітаємо наших чемпіонів та пишаємось ними! Бажаємо сил, наснаги, міцного духу та ще більше перемог!