Обласна влада привітала підприємців краю з професійним святом

У сесійній залі Хмельницької обласної ради за участі заступника голови обласної ради Валентина Соколюка та голови обласної військової адміністрації  Сергія Гамалія відбулись заходи з нагоди  Дня підприємця, який відзначається щорічно, у першу неділю вересня.

У цей день вшановують людей, які не просто розпочали власну справу, а створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють місцеві та державний бюджети, мають активну життєву позицію. Саме підприємництво, зокрема суб’єкти малого і середнього бізнесу, які формують вагому частину бюджетів всіх рівнів, генерують більшість робочих місць та мають значний обсяг реалізації, насичують ринки товарами та послугами, підтримують економіку нашої області та України загалом.

У своєму вітальному слові заступник голови обласної ради Валентин Соколюк зазначив, що сьогодні підприємці Хмельниччини, як і вся наша країна, переживають складні часи випробувань у зв’язку з повномасштабним вторгненням агресора на нашу землю.

«Не помилюся, коли скажу, що слово «підприємець» стало тепер синонімом слова «волонтер» та «меценат». Кожен з вас наближає Перемогу над ворогом своїм внеском у зміцнення Збройних сил, добровольчих формувань, які відстоюють територіальну цілісність України, нашу з вами свободу. Суттєвим є і внесок підприємців області у соціальну підтримку внутрішньо переміщених осіб та малозабезпечених громадян», – зазначив Валентин Іванович та окремо висловив слова вдячності підприємцям краю за підтримку своїх колег, які були змушені залишити власний бізнес на окупованих територіях і розпочати все з нуля на Хмельниччині, адже для релокованих підприємств наше сприяння та допомога дуже важливі.

Валентин Соколюк від імені керівництва та депутатського корпусу обласної ради, від себе особисто адресував слова вдячності всім підприємцям, хто своєю невтомною працею, ініціативою, енергією, вмінням ризикувати і долати труднощі активно сприяє розв’язанню важливих соціально-економічних завдань розвитку Хмельниччини зокрема та нашої держави загалом.

За досягнення значних показників у трудовій діяльності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Дня підприємця Валентин Іванович відзначив Грамотами обласної ради та цінними подарунками окремих керівників підприємств малого та середнього бізнесу області, фізичних осіб-підприємців.

Під час урочистостей кращих підприємців з професійним святом також привітали  голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, народний депутат України Сергій Мандзій, керівник Головного управління ДПС у Хмельницькій області Ірина Зленко та начальник Хмельницької митниці Державної митної служби України Вадим Валігурський.

попередня статтяСерія безоплатних вебінарів для допомоги українським компаніям із виходом на міжнародні ринки
наступна статтяВіолета Лабазюк подякувала мешканцям штату Юта за підтримку України