Віолета Лабазюк подякувала мешканцям штату Юта за підтримку України

Голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у щорічній гала-вечері американської благодійної організації «August Mission».

На заході були присутні представники бізнесу та влади штату Юта, освітяни, благодійники, а також наші земляки – представники української діаспори.

Спілкування та обмін думками під час заходу сприяли розумінню загрози, яка нависла над світом і потреби зберегти мир, важливості об’єднанню та зусиль заради дружніх відносин світової спільноти, зміцнення її взаємин.

Підтвердженням цього стали тепла атмосфера вечері, чимало нових знайомств, які, є переконання, визначать нові шляхи співпраці між американським штатом Юта та Хмельниччиною.

Щирі слова виступу голови обласної ради Віолети Лабазюк перед учасниками гала-вечірки проклали своєрідний місток взаєморозуміння до сердець американських друзів.

Вони переконали присутніх, що Україна і Хмельниччина зокрема, були і залишаються на позиціях правди, добра та справедливості.

І саме тому готові вистояти перед будь-якою ворожою загрозою. Тим паче, коли їх однодумцями є нові друзі з Америки.

Під час свого звернення Віолета Лабазюк висловила слова вдячності американським партнерам за співпрацю та допомогу. А також висловила сподівання, що робота з благодійною організацією «August Mission» з надання гуманітарної допомоги нашому регіону триватиме й надалі.

Протягом тижня, під час щоденних робочих зустрічей з представниками влади, підприємств та організацій штату Юта Віолетою Лабазюк було обговорено питання довготривалої співпраці.

Варто наголосити, що за результатами цих зустрічей напрацьовано низку перспективних проектів, які в майбутньому буде реалізовано на теренах Хмельниччини.

«Хочу подякувати мешканцям штату Юта за віру у нашу країну, всебічну підтримку та гідну позицію у відстоюванні прав та інтересів українського народу на міжнародному рівні. З перших днів війни керівництво держави звернулось до країн-партнерів з проханням допомогти нашій державі відстояти нашу територію та захистити наш народ від російської агресії. Одними з перших, хто відгукнулись, стали США, Польща та Велика Британія, за що ми їм щиро вдячні. Слова підтримки та величезна кількість допомоги від інших країн надала нам впевненість боротись далі та відстоювати незалежність та свободу української держави. Я дякую нашим друзям з благодійної організації «August Mission» за можливість виступити сьогодні на цьому заході та донести всі потреби наших земляків. Сподіваюсь на подальшу підтримку з боку наших країн-партнерів, адже лише спільними зусиллями нам під силу подолати ворога та звільнити Україну від нещадних дій країни-терориста. Слава Україні!», – зазначила посадовець.

Голова обласної ради розповіла про перебіг подій в Україні, наголосивши на сподіваннях про подальшу співпрацю з представниками благодійних організацій штату Юта. Також Віолета Олександрівна зазначила на важливості проведення подібних заходів та закликала жителів інших країн не замовчувати ситуацію про війну в Україні, підтримувати наших земляків та вести активну боротьбу проти окупантів не лише на фронті, а й на світовій інформаційній платформі.

До слова, на аукціоні, який відбувся у рамках благодійної гала-вечірки, було продано картину з зображенням Президента Україна Володимира Зеленського. Кошти, зібрані від продажу витвору, будуть передані на потреби наших переселенців.

На знак подяки Віолета Олександрівна подарувала одному із засновників благодійної організації Брюсу Робертсу український прапор, підписаний нашими захисниками з передової.

За більш, ніж пів року повномасштабних бойових дій на території України, благодійна організація «August Mission» надає гуманітарну допомогу для нашого регіону, яка в подальшому формується та відправляється для військових та переселенців, які проживають на Хмельниччині.

попередня статтяОбласна влада привітала підприємців краю з професійним святом
наступна статтяЗ 1 вересня набирають чинності оновлені ДБН з інклюзивності