Обласна влада відзначила кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва Хмельниччини

Щорічно 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Саме сьогодні заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко та заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Юрій Бирка взяли участь в урочистостях, які відбулися в обласному академічному музично-драматичному театрі імені М.Старицького.

Від імені голови обласної ради, всього депутатського корпусу Тетяна Зеленко привітала присутніх у залі працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом.

«Ваш самовідданий внесок у розвиток народної творчості, у справу збагачення мистецьких надбань Хмельниччини, у збереження культурної спадщини дарує людям радість спілкування зі світом краси, – наголосила у своєму вітальному слові Тетяна Іванівна. – Ми пишаємося вами, бо ви робите світ кращим, а життя більш змістовним та емоційно наповненим. Ви формуєте світогляд українця і сприяєте гармонійному сприйняттю світу. Завдяки вам народжуються і зберігаються унікальні художні шедеври, незабутні мелодії і поезія, веселий танок і чарівна пісня. Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, професійних злетів і родинного затишку. Нехай вистачить сил і наснаги досягти творчих висот, хай втілюються у життя ваші найсміливіші задуми в ім’я України!».

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва області за значний внесок в розвиток галузі культури було відзначено та нагороджено Почесними грамотами та Подяками Міністерства культури України, Грамотами обласної ради та облдержадміністрації, управління  культури ОДА.

Супроводжувалося свято чудовими концертними номерами.