Обласна влада зустрілась з представниками громадських організацій ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

22 липня заступник голови обласної ради Валерій Лесков, заступник голови облдержадміністрації Оксана Ситницька провели зустріч з активом громадських організацій ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). На засіданні були присутні керівники департаментів, управлінь облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, які відповідають за питання забезпечення прав і гарантів інвалідів війни та учасників бойових дій.

На початку зустрічі голова обласної організації ветеранів Афганістану Микола Приступа інформував присутніх про співпрацю членів організації з обласною владою. Також було порушено питання дотримання соціальних гарантій, а саме – забезпечення житлом, медичною допомогою, пільговим проїздом, покращення ситуації із забезпеченням учасників бойових дій житлом, медичного обслуговування та санаторно-курортного лікування, фінансової підтримки діяльності громадських організацій ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та більш широке залучення їх членів до заходів з військово-патріотичного виховання молоді, тощо .

Водночас Микола Приступа заначив, шо воїни-інтернаціоналісти не стоять осторонь, а а активно беруть участь як в антитерористичній операції, так і у волонтерському русі.

Учасники зустрічі, а це і члени обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, і представники міських та районних осередків громадських організацій, мали змогу безпосередньо поставити запитання відповідним спеціалістам та отримати на них відповіді, а також заслухати коментарі щодо змін у законодавстві.

Валерій Лесков наголосив, що в пріоритеті обласної влади так і залишається виконання умов підписаного два роки тому тристороннього Меморандуму про співпрацю.

“Забезпечення гідного рівня життя учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, членів сімей загиблих, створення належних умов для їх життєдіяльності та шанобливого ставлення, усвідомлюючи необхідність посилення якісної системи соціального захисту – така мета підписаної угоди. І саме цього влада зараз старається дотримуватись”, – зазначив Валерій Олександрович.

За результатами зустрічі відповідними структурними підрозділами ОДА будуть опрацьовані та узагальнені дані по області та в розрізі окремих територій щодо проблемних питань, які порушувалися в ході спілкування. І уже далі будуть прийматися відповідні рішення, спрямовані на розв’язання таких проблем.

попередня статтяУряд продовжив карантин до кінця літа
наступна статтяХмельницька обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Солобковецького навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради