Обласний музично-драматичний театр імені М.Старицького – учасник театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»

Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені Михайла Старицького візьме участь у ХХІV Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії».

Протягом тижня, з 10 червня по 19 червня 2022 року, у форматі офлайн і онлайн пройде театральний фестиваль «Мельпомена Таврії».

За свою багатолітню історію фестиваль жодного разу не скасовувався і не переносився, втім, в умовах війни цьогорічний фестиваль змінює формат проведення.

Цьогоріч Мельпомена Таврії особлива. Як символ нескореності та сили української культури. Кожен театр-учасник фестивалю представлятиме виставу у власному приміщенні, у своїх містах та країнах. І приємно, що обласний академічний музично-драматичний театр імені Михайла Старицького є частиною цього фестивалю.

На сьогодні заявки на участь вже подали 57 театрів з 11 країн світу – це Україна, Португалія, Чехія, Польща, Туреччина, Грузія, Німеччина, Румунія, Франція та вперше – Японія і США.

Головною метою цьогорічного особливого фестивалю є солідарність із тимчасово окупованим Херсоном, аби кожен театр зробив свій творчий посил в підтримку українського міста, Херсонського театру імені Миколи Куліша та фестивалю «Мельпомена Таврії».

У рамках фестивалю Хмельницький облмуздрамтеатр імені Михайла Старицького зіграє виставу «Кайдаші» на власній сцені 18 червня о 18 годині.

Запрошуємо поціновувачів театрального мистецтва стати частиною об’єднання міжнародної театральної спільноти заради перемоги нашої держави.

попередня статтяГуманітарний штаб при Хмельницькій обласній ради продовжує свою роботу
наступна статтяВ гостях у янголів-охоронців