Обласний семінар режисерів масових заходів20-21 жовтня 2021 року на базі Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва відбувся обласний семінар режисерів масових заходів, в якому взяли участь 25 фахівців клубних закладів, які відповідають за підготовку та проведення масових заходів.

Привітали учасників та побажали плідно попрацювати начальник управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації Оксана Натальська та директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, заслужена артистка України Майя Онищук.

Навчально-тематичний план семінару розроблявся відповідно до теми та з урахуванням запитів та потреб працівників даної категорії. На розгляд фахівців була винесена актуальна тема: «Організація масових заходів в умовах пандемії: проблеми та шляхи вирішення». Питання режисури масових урочистих подій та державних свят висвітлила начальник Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації Оксана Натальська. Про перспективи міжнародної співпраці в проведенні мистецьких заходів поспілкувалась з учасниками  директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, заслужена артистка України Майя Онищук. Як мають взаємодіяти клубні заклади і громада в новому форматі розповіла заступник директора з питань діяльності клубних установ та культурно-мистецької освіти Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва  Валентина Петрова. В ході роботи учасники семінару опрацювали ряд важливих та актуальних питань. Питання драматургії масових заходів та Закон України «Про авторське право і суміжні права» висвітлила завідувач відділу народної творчості та нематеріальної культурної спадщини Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Олена Сосніна. Питання організації масових заходів очима артиста, аніматора, статиста, волонтера розкрив керівник народного аматорського театру-студії «Лінк» Камʼянець-Подільського МБК Валерій Свереда. Про новинки в українському правописі розповіла вчитель української мови та літератури, заступник директора Хмельницького ліцею № 17 Алла Шпилюк. Власним досвідом про те, як підготувати, організувати та провести масовий захід поділилась головний режисер Хмельницького МБК Марина Семенюк.

Варто зазначити, що впродовж двох днів роботи семінару панували гарний настрій, творча та дружня атмосфера. По завершенню навчання учасники поділились своїми враженнями, побажаннями та творчими планами.   

За матеріалами Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

попередня статтяТОП-10 актуальних вакансій Хмельниччини
наступна статтяВіолета Лабазюк: Нові автомобілі «Швидкої допомоги» – це врятовані життя людей