Обласний штаб гуманітарної допомоги інформує

Вже тиждень працює обласний штаб гуманітарної допомоги, до якого з усіх куточків нашої області доставляються різноманітні продукти та товари першої необхідності.

За цей час від територіальних громад, підприємств-виробників, бізнесменів та пересічних громадян зібрано чимало – більше 12 тонн овочів, майже 2 тонни круп, макаронних виробів та цукру,близько 2 тонн яблук, понад 4000 брикетів вермішелі швидкого приготування, більше 4000 банок овочевої консервованої продукції та варення, майже 3000 пачок суп-концентрату, 800 банок рибних та 700 банок м´ясних консервів, 600 кг сиру твердого, 500 банок сала консервованого, більше 300 кілограма печива, кави, чаю та дитячого харчування, більше 3 тонн дитячого одягу, чоловічий і жіночий одяг, миючі засоби та інші товари першої необхідності.

Два дні поспіль до збору гуманітарної допомоги дружелюбно долучаються волонтери – переселенці з Києва, яких згуртовує та надихає на добрі справи відомий український актор та телеведучий Артем Позняк. Відгукнувшись на прохання обласної ради, він з побратимами передав до гуманітарного складу  більше двох тонн дитячих речей та взуття, жіночого та чоловічого одягу, а також спальники, подушки, ковдри, рушники та простирадла.

Зі складу обласного гуманітарного штабу працівниками виконавчого апарату обласної ради протягом дня було відвантажено продовольчі товари, а саме макарони, цукор і 500 банок домашньої консервації для одного з військових формувань області.

Слова щирої вдячності адресуємо усім, хто невтомно бере участь в організації гуманітарного вантажу тим, хто цього гостро потребує.

Збір допомоги продовжується. Кожен бажаючий може надати підтримку  за адресами:

 – м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 12. Контактний телефон – 0984463305 – Валерій.

 – м. Хмельницький, мікрорайон «Озерна», вулиця Січових Стрільців, 2/2 (навпроти торгового центру «Агора»). Контактні особи: Віталій – 096 143 51 79, Тетяна – 067 789 04 28, Юлія – 096 387 93 41.

 

попередня статтяХмельницька обласна рада вимагає негайно закрити небо над Україною для ворожих літаків та ракет
наступна статтяВідбулася зустріч керівництва області з представниками бізнесу Хмельниччини