Обрано трьох переможців конкурсів на посаду керівників обласних комунальних закладів

4 червня за участю першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука та заступника голови обласної ради Валентина Соколюка відбулися засідання трьох  конкурсних комісій для визначення кандидатів на посаду директорів комунальних закладів, управління якими здійснює обласна рада: комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти»,  обласної фірми «Кіновідеопрокат» та комунального закладу «Хмельницький обласний центр з організації роботи по обробці інформації та фінансуванню соціальних програм».

Відповідно до процедури проведення конкурсу, члени кожної комісії  опрацювали подані кандидатами документи, визначили відповідність їх порядку проведення конкурсу та допустили кандидатів до участі у конкурсі.

Так,  на посаду комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти», претендувало двоє кандидатів: Олександр Шевчук та Олена Співак. Через невідповідність документів кваліфікаційним вимогам Олену Співак було недопущено до конкурсу.

На посаду директора обласної фірми “Кіновідеопрокат” претендувало також двоє кандидатів – Марина Олійник та Петро Стецюк. Через невідповідність документів кваліфікаційним вимогам до конкурсу також не було допущено Петра Стецюка.

На посаду директора комунального закладу «Хмельницький обласний центр з організації роботи по обробці інформації та фінансуванню соціальних програм» – Юрій Бирка.

Впродовж засідань члени комісії провели співбесіди з кожним з кандидатів, заслухали їх програми розвитку відповідних закладів.

Отож, за результатами засідань:

  • переможцем конкурсу з визначення кандидата на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» став Олександр Шевчук;
  • переможцем конкурсу на посаду директора обласної фірми «Кіновідеопрокат» стала Марина Олійник;
  • переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу «Хмельницький обласний центр з організації роботи по обробці інформації та фінансуванню соціальних програм» став Юрій Бирка.

Відповідно до рішення комісій, дані кандидатури переможців будуть надані голові обласної ради для подальшого винесення на розгляд чергової сесії обласної ради, пленарне засідання якої відбудеться 16 червня 2021 року.

попередня статтяВалентин Соколюк здійснив прийом громадян з особистих питань
наступна статтяЖурналістів привітали з професійним святом