Журналістів привітали з професійним святом

6 червня в Україні відзначають День журналіста. Цьогоріч урочистості відбулися на території державного історико-культурного заповідника «Самчики».

У переддень свята заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко та заступник голови облдержадміністрації Володимир Білик привітали працівників друкованих та електронних засобів масової інформації, людей неспокійної, часом навіть небезпечної, але почесної і вкрай потрібної людям професії. Адже святе покликання журналіста – в служінні істині, утвердженні в світі добра, справедливості та правди.

Вітаючи представників ЗМІ, Тетяна Іванівна побажала представникам засобів масової інформації бути успішними у своїй професії.

«Маю за честь від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, депутатського корпусу та виконавчого апарату обласної ради привітати кращих представників засобів масової інформації області, хто присвятив себе благородній журналістській справі. Приємно, що журналісти не залишаються осторонь тих бурхливих процесів, які розвиваються на теренах Хмельниччини. Крізь призму вашого бачення, вашої думки на події краю дивляться десятки тисяч наших співвітчизників і саме від вас мешканці краю дізнаються про політичне, економічне, соціальне, культурне та духовне життя області. Висловлюю слова шани і подяки за ваші принципову патріотичну позицію та обґрунтоване слово»,- наголосила Тетяна Зеленко.

Низку журналістів було відзначено й керівництвом облдержадміністрації.

Учасників урочистого зібрання, а в їх особі всіх журналістів краю, також привітав голова обласної організації Національної спілки журналістів України Петро Лічман. За плідну співпрацю із засобами масової інформації області голова обласної організації НСЖУ нагородив голову обласної ради Віолету Лабазюк Почесною Грамотою правління організації.

Також Петро Лічман вручив Василю Добровольському Диплом лауреата обласної премії імені Дмитра Прилюка  за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики у 2021 році.

Для усіх учасників урочистостей директор Державного історико-культурного заповідника «Самчики» Богдан Пажимський провів екскурсію заповідником.

 

попередня статтяОбрано трьох переможців конкурсів на посаду керівників обласних комунальних закладів
наступна статтяУ Чемерівцях відкрито новий стадіон «Товтри»