Оголошено конкурс серед юристів «Молодий правник області»

137

Хмельницькою обласною міжвідомчою координаційно-методичною радою з правової освіти населення спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області оголошено проведення конкурсу серед юристів “Молодий правник області.

Конкурс «Молодий правник області» проводиться з метою популяризації професії юриста та підвищення престижу їх роботи. До участі в конкурсі запрошуються працівники в галузі права: органів державної влади, органів місцевого самоврядування, органів судової влади, прокуратури, правоохоронних органів, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, наукові працівники, нотаріуси, помічники нотаріусів, адвокати, помічники адвокатів.

Конкурс проводиться в рамках Обласної програми правової освіти населення.

Учасниками конкурсу є юристи віком до 35 років, які мають вищу юридичну освіту та стаж роботи в галузі права не менше 2-х років. Кількість учасників Конкурсу не обмежується.

Конкурс проводиться у 4 етапи:
– прийом анкет учасників Конкурсу (з 12 листопада по 10 грудня 2018 року);
– відбір найкращих номінантів для участі у наступному етапі конкурсу (до 14 грудня 2018 року);
– презентація обраними номінантами своєї діяльності з 01 січня 2017 року по 01 листопада 2018 року, визначення фіналістів конкурсу (з 17 по 21 грудня 2018 року);
– проведення індивідуального брейн-шторму серед фіналістів та урочисте нагородження переможців конкурсу (з 17 по 21 грудня 2018 року).

Пропозиції щодо участі у Конкурсі подаються до Оргкомітету шляхом надсилання анкети, за адресою: 29007, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 91, Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області та дублюється на електронну пошту: info@km.minjust.gov.ua, в одному примірнику.

Переможцями Конкурсу визнаються учасники, які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками 2017 року та до 01 листопада 2018 року включно та відповідають вимогам професійної і ділової етики, що будується на загальноприйнятих засадах служіння народу України, професіоналізмі, компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі, персональній відповідальності за виконання службових обов’язків, дисципліні тощо.

Ознайомитись з Положенням та АНКЕТОЮ учасника, яку потрібно подати до 10 грудня, можна за посиланням: https://justice-km.gov.ua/regional-niy-konkurs-sered-yuristiv-molodiy-pravnik-oblasti?fbclid=IwAR3nyLctlAaIlKfjpeX1xSA4aoJ1kBDSqjM9Vpett5N8ihw2D0xxhT9lpSM