Працівників радіо, телебачення та зв’язку привітали зі святом

80

У переддень Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, яке щорічно відзначається 16 листопада, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук та голова облдержадміністрації Вадим Лозовий привітали представників цієї галузі.«Зв’язок, телебачення і радіо  об’єднують багатьох людей не лише в Україні, а й за її межами. Ви стираєте кордони між країнами, забезпечуєте розвиток суспільного прогресу та розбудову демократичного суспільства. Разом з тим процес реформування медійного простору, який зараз розпочався в державі, накладає на вас додаткову відповідальність не лише за збереження вже існуючих комунікативних зв’язків, які стали популярними серед телеглядачів та радіослухачів області, а й у підвищенні рівня журналістської професійної майстерності та мобільності”, – наголосила у своєму вітальному слові Неоніла Вячеславівна.

Посадовець подякувала усім представникам мас-медіа за працю та побажала “аби кожен день в теле- та радіоефірі буде осяяний гарними новинами, наповнюється радістю та додає віри у власні сили”.

У невимушеній святковій обстановці, за чашкою кави та чаю, телевізійники поспілкувались з керівництвом області на різні теми, які стосуються різних сфер життєдіяльності краю і безпосередньо медійної справи.

Кращим представникам цієї галузі вречено Грамоти та Подяки обласної ради та облдержадміністрації.

На згадку про цю подію усі присутні зробили загальне фото з керівництвом області.