Олена Брицька – переможець конкурсу на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний краєзнавчий музей»

27  квітня  за участі першого заступника голови обласної ради  Володимира Гончарука відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний краєзнавчий музей».

Конкурсна комісія провела співбесіди з трьома претендентами на посаду – Оленою Брицькою, Андрієм Мацейком та Степаном Захаркіним, заслухали їх проекти програм розвитку даного комунального закладу культури на один та п’ять років.

За результатами голосування членів комісії, переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний краєзнавчий музей» обрано нинішнього керівника закладу Олену Брицьку. За неї проголосувало п’ятеро членів конкурсної комісії.

Відповідно до Закону України “Про культуру” кандидатуру Олени Миколаївни буде надано голові обласної ради для подальшого укладення контракту.

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний краєзнавчий музей»

Онлайн трансляція конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний краєзнавчий музей»