«Отримуємо від захисників звернення про допомогу – виконуємо» – під таким кредо працює штаб гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради

Ще одна потреба для наших військових сформована. Днями голова обласної ради Віолета Лабазюк разом з представниками штабу гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради спільно з благодійним фондом “МИ ПОРУЧ” долучились до ініціативи голови Розсошанської громади Василя Дячка по закупівлі автомобіля та формуванню провізії для військових, які боронять Миколаївщину від окупантів.

Згідно попереднього звернення сформували та відправили гуманітарний вантаж: речі, засоби особистої гігієни, каремати та спальні мішки а також продукти харчування, у тому числі тушонки від наших господинь Хмельниччини. Вже днями бійці отримають дану провізію.

Як зазначає Віолета Лабазюк, сьогодні кожен на своєму фронті працює заради єдиної мети – перемоги України. Робота штабу гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради не зупиняється, адже керівництво розуміє всю відповідальність та постійну потребу у забезпеченні хлопців усім необхідним.

«Ми обов’язково здобудемо перемогу над ворогом та зробимо все можливе, аби повернути кожен клаптик нашої землі. Вірю, що незабаром над нашої цілісною та квітучою Україною буде майоріти синьо-жовтий стяг вільної держави! Нехай війна найшвидше закінчиться й наші діти зростають під мирним українським небом! Слава ЗСУ! Слава Україні!»,-зазначила голова ради.

Передали необхідну допомогу для захисників й волонетрам з міста Волочиськ. Було зібрано продукти харчування довготривалого терміну зберігання та засоби гігієни. Незабаром все відпрвиться для хлопців на передову.

Активна робота у цьому напрямку триває!
Разом до перемоги!
Слава Збройним Силам України!