Перебуваючи з робочою поїздкою на півночі області, Віолета Лабазюк висловила свою підтримку керівникам територіальних громад

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочу поїздку до Нетішинської та Ізяславської міських територіальних громад.

Під час спілкування з Нетішинським міським головою Олександром Супрунюком та депутатом обласної ради Іваном Гладуняком  Віолета Лабазюк обговорила основні проблемні питання громади, проаналізувала надходження до місцевого бюджету та виконання міських соціальних програм.

Міський голова не залишив поза увагою нагальне питання міста-супутника АЕС – щодо забезпечення у повному обсязі надходження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС.

За словами міського голови Олександра Супрунюка, у територіальній громаді є потреба у ремонті доріг, будівництві нового закладу дошкільної освіти, зовнішніх мереж водопостачання, продовженні спорудження міського парку культури, реконструкції та капітального ремонту низки закладів соціальної сфери тощо.

У рамках робочої поїздки голова обласної ради Віолета Лабазюк вручила страхові сертифікати 47 медичним працівникам, які лікують пацієнтів з коронавірусом.

Після цього Віолета Олександрівна ознайомилася з роботою КНП Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина».

На базі медичного закладу найближчим часом розпочне функціонувати філія Хмельницького обласного серцево-судинного центру, що дасть можливість покращити надання медичних послуг мешканцям Нетішина та навколишніх населених пунктів, саме  у наданні всього спектру невідкладних кардіологічних процедур при серцево-судинних захворюваннях.

Як було зазначено учасниками зустрічі, матеріально-технічна база КНП Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина» відповідає усім вимогам опорного медичного закладу – багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.

Відвідала голова обласної ради і Нетішинський професійний ліцей, в якому здобувають робітничі професії за шістьма спеціальностями 406 учнів. У закладі створена потужна навчальна та виробнича база, зокрема лабораторія кулінарно-кухарського мистецтва та зварювальний цех.

Також Віолета Лабазюк відвідала Нетішинський міський краєзнавчий музей, який є своєрідною візитівкою міста.

Перебуваючи в Ізяславській міській територіальній громаді, голова облради Віолета Лабазюк ознайомилася з матеріально-технічною базою КНП «Ізяславської міської багатопрофільної лікарні» та КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги», де вручила 121 страховий поліс медпрацівникам, які опікуються коронавірусними хворими.

Варто зазначити, що перший етап страхування в рамках області на завершальному етапі. Бюджет благодійного фонду «Ми поруч», який відразу відгукнувся на ініціативу голови обласної ради та придбав страхові поліси для понад 2 тисяч медичних працівників краю, становить більше 700 тис гривень.

Під час зустрічі з Ізяславським міським головою Вадимом Шлегелем, Плужненським сільським головою Віталієм Мартинюком, Сахновецьким сільським головою Олександром Шрейдером, депутатом обласної ради Сергієм Іващуком та депутатами місцевих рад було обговорено актуальні питання тергромад, вирішення яких потребує сприяння обласної влади.

Серед проблемних питань територіальних громад, озвучені їхніми керівниками,  – погана якість доріг між населеними пунктами, що спричиняє незадовільне транспортне сполучення, перебої у населених пунктах з водопостачанням, відсутність у медичних закладах та поліцейських дільницях автомобілів тощо.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк запевнила керівників громад про свою підтримку у сприянні територіальним громадам краю з вирішення нагальних питань, які стосуються розвитку інфраструктури в громадах та покращення якості життя їхніх мешканців. Разом з тим, вважає Віолета Олександрівна, громади повинні знаходити додаткові джерела надходжень до місцевих бюджетів, зокрема й інвестиції, а також активніше залучати до покращення життєдіяльності громади місцевий бізнес. 

попередня статтяУ разі самоізоляції або хвороби на COVID-19 Фонд соціального страхування України оплачує лікарняні, видані за спрощеною процедурою
наступна статтяЮна славутчанка Вікторія Гуменюк здобула ІІ місце у фіналі IV Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка