Юна славутчанка Вікторія Гуменюк здобула ІІ місце у фіналі IV Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка

Нещодавно в столиці України – м. Києві відбувся  фінальний етап IV Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка, організаторами якого виступили Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно з хіміко-технологічним факультетом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», хімічним факультетом Київського національного університету ім. Т. Шевченка та агробіологічним факультетом Національного університету біоресурсів і природокористування України, за підтримки Союзу хіміків України.

Турнір проводився як індивідуальне змагання для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої та вихованців закладів позашкільної освіти в режимі он-лайн, а його активними й результативними учасниками виступили учні та гуртківці з Хмельниччини.

Метою Турніру було надання можливості учнівській молоді, яка захоплюється вивченням хімії, спробувати свої сили у вирішенні цікавих, дослідницьких, експериментальних завдань з хімії та отримати порівняльну оцінку своїх знань і умінь. Участь у фінальному етапі турнірних змагань приймали 146 старшокласників зі всіх областей України.

Програма Турніру складалася із теоретичного етапу «Хімічні старти» (виконання тестових завдань і розв’язання творчих завдань із хімії), практичного етапу «Хімік-шоу», лекцій від відомих вчених у хімічній галузі й наукових дискусій. Журі складалося з поважних українських науковців.

За результатами змагань між учасниками Турніру та відповідно до зведеної суми балів, набраних у окремих турах під час он-лайн тестування й виконання контрольних завдань, журі фінального етапу Турніру визнало серед переможців Гуменюк Вікторію Сергіївну, ученицю 11-Г класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Славути, із загальним балом – 70,2, (керівник – Галина Лук’янчук, вчитель хімії) і за здобуте призове ІІ місце нагородило її Дипломом ІІ ступеню та почесною медаллю імені академіка В.В. Скопенка.

Активні конкурсанти з Хмельниччини отримали від організаторів заходу Сертифікати учасників фінального етапу.

Вітаємо славутську одинадцятикласницю Вікторію Гуменюк та її вчительку хімії Галину Лук’янчук зі здобутою перемогою у фіналі IV Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка і зичимо Вікторії успішної участі в інших конкурсах, олімпіадах, турнірах, тестуваннях ЗНО-2021 та здобуванні обраної нею професії.

                            За матеріалами Хмельницького ОЕНЦУМ

попередня статтяПеребуваючи з робочою поїздкою на півночі області, Віолета Лабазюк висловила свою підтримку керівникам територіальних громад
наступна статтяВіолета Лабазюк: «Обласна рада відкрита до співпраці»