Перемога юних фотоаматорів

DSC_0011-300x200У місті Кременчуці Полтавської області з 22 до 25 серпня відбувся Всеукраїнський відкритий конкурс юних фотоаматорів «Ми-діти України».

Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді як заклад, що координує діяльність позашкільних навчальних закладів області з художньо-естетичного напряму, забезпечив участь у заході вихованців Хмельницької області.

3M8fqKiCLe4Хмельниччину з гідністю представляли Ткачук Владислав, вихованець Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, відзначений  дипломом  ІІІ ступеня у старшій віковій категорії та Козак Дмитро, учень Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, відзначений дипломами ІІ та ІІІ ступенів у молодшій віковій категорії. Також була вручена подяка супроводжуючому керівнику фотостудії «Світлинка» Сергію Успаленкові за сумлінну працю, невтомний творчий пошук та вагомий внесок в розвиток дитячої фото- і відеотворчості.

bFteY5TlGTMПо завершенню заходу учасникам конкурсу була запропонована цікава культурна програма: екскурсії по місту Кременчуку, участь у міському параді вишиванок, перегляд визначних художніх фільмів, майстер-клас молодої фотохудожниці Христини Парипи з міста Болехів Івано–Франківської області та цікаві й змістовні творчі зустрічі.

За матеріалами Хмельницького обласного центру

науково-технічної творчості учнівської молоді

попередня статтяВідбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад Хмельниччини
наступна статтяУ Хмельницькому національному університеті – посвята у студенти