У Хмельницькому національному університеті – посвята у студенти

       DSC_0767

Завтра у країні розпочинається новий навчальний рік. Сьогодні, в останній день літа, у Хмельницькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди посвяти в студенти понад 1200 першокурсників вищого навчального закладу.

Окрім вчорашніх абітурієнтів на стадіоні університету зібралися керівництво області та міста, увесь професорсько-викладацький склад, батьки студентів. Завітали на свято й учасники Літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро – студенти та випускники вишу Дмитро Янчук, Павло Алтухов та Ірина Грищун.

         DSC_0779  Звертаючись до першокурсників, викладачів та батьків студентів голова обласної ради Михайло Загородний наголосив, що національний університет є гордістю краю, у якому навчається талановита молодь і яким багато років вміло керує ректор, депутат обласної ради кількох скликань Микола Єгорович Скиба.

«Ви навчатиметеся в одному з найпотужніших вищих навчальних закладів не лише області, а й України. Заклад має найвищий рівень акредитації, розвинену інфраструктуру, досвідчений професорсько-викладацький склад – 70 докторів та 460 кандидатів наук. Не кожен заклад може похвалитися таким потужним потенціалом. Університет готує фахівців з 19 галузей знань,  здійснює значну навчальну, наукову та виховну роботу.   Підготовку майбутніх фахівців здійснюють сім факультетів, де за 45 спеціальностями навчається майже 8 тисяч студентів», – сказав Михайло Васильович.

    DSC_0792Керманич обласної ради побажав студентам успішно навчатися, одержати диплом про вищу освіту та з цілим багажем знань і чіткою життєвою позицією розбудовувати нашу державу, робити її могутнішою, сильнішою та процвітаючою.

   DSC_0798Микола Скиба вручив студентам символічні Ключ до знань та Студентський квиток.

Творчими номерами радували солісти народного театру пісні «Сузір’я» та вокального колективу «Камертон», а також народний аматорський ансамбль «Юність Поділля». Продемонстрували студенти й спортивні досягнення.

Від імені першокурсників та учасників урочистостей в пам’ять про загиблих земляків у неоголошеній війні на сході країни лягли корзини з квітами до пам’ятного знаку «Героям слава», який розташований на території вишу.

Довідка

Цьогоріч у вищих навчальних закладах області навчатиметься більше 35 тисяч студентів.

В області функціонує потужна мережа вищих навчальних закладів, яка включає 6 університетів, 2 академії, 3 інститути, 11 коледжів, 3 технікуми та 3 училища різних форм власності та підпорядкування.

DSC_0843

DSC_0840DSC_0833DSC_0768DSC_0771

попередня статтяПеремога юних фотоаматорів
наступна статтяУказом Президента затверджено склад делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2016-2020 роки