Перший крок до Формули-1

Сьогодні Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з представниками Хмельницької обласної ради, Хмельницької міської ради, Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації, ГО «Фізкультурно-спортивний рух «Сила Нації»» було проведено фінальний етап відкритого Кубку конструкторів з картингу «Поділля 2023».

Кубок проводився з метою організації змістовного  дозвілля, підтримки здібних, технічно обдарованих здобувачів освіти закладів професійно-технічної, вищої, загальної середньої та позашкільної освіти, розвитку, удосконалення, сприяння популяризації науково-технічної творчості та подальший розвиток картингу в Україні Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді від січня до червня 2023 року.

Учасників фінальних змагань від імені керівництва обласної ради та всього депутатського корпусу привітав заступник голови обласної ради Валентин Соколюк.

«Сьогодні, коли Збройні сили України захищають незалежність нашої держави, тут, у тилу ми робимо все від нас можливе – підвищуємо економічний та інтелектуальний потенціал нашої країни та кожен робимо  особистий внесок у наближення української перемоги. Розумне молоде покоління, як ніколи, потрібно нашій нації, саме винахідливим і креативним відбудовувати нашу державу після перемоги та зробити її самодостатньою та заможною», – зазначив Валентин Іванович, побажавши учасникам чесної і безкомпромісної боротьби та подякувавши організаторам та батькам у сприянні в проведенні змагань.

Директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Михайло Маринюк висловив слова подяки учасникам відкритого Кубку за участь і небайдужість, що в такі непрості часи для нашої держави спромоглися продемонструвати свої творчі та технічні здібності.

Програма змагань передбачала командну першість у швидкісному маневруванні в класах картів «Хобі ДВЗ 270» та «Хобі Е-клас».

У заїздах взяли участь заклади освіти: Вище професійне училище №25, Вище професійне училище №11, Хмельницький національний університет спільно з Хмельницьким професійним ліцеєм електроніки, Летичівський центр дитячої та юнацької творчості.

За оцінками суддівської колегії усі команди відповідно до класу моделей були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та подарунками ГО «Фізкультурно-спортивний рух «Сила Нації»».

У класі «Хобі ДВЗ 270»:

І місце – Вище професійне училище №25;

ІІ місце – Летичівський центр дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Вище професійне училище №11.

У класі «Хобі Е-клас»:

І місце – Хмельницький національний університет спільно з Хмельницьким професійним ліцеєм електроніки;

ІІ місце –  Вище професійне училище №25.

Під час заїздів юні пілоти отримали драйвові емоції, відчули швидкість та маневрування. Картинг, напевно, стане першим етапом застосування електромобільних технологій у світі професійного мотоспорту.

попередня статтяВ Україні стартує програма грантів для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств
наступна статтяКраєзнавчі читання пам`яті професора Лева Баженова відбулися у Хмельницькому