Підрозділ МВС Хмельниччини отримав 12 сучасних спецавтомобілів

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк разом з представниками обласної влади та першим заступником МВС України Євгенієм Єнінин та Головою Національної поліції України, генералом поліції першого рангу Ігорем Клименко, які перебувають на Хмельниччині з робочим візитом, взяла участь у заході з нагоди вручення правоохоронцям ключів від службових автомобілів.

Сьогодні автопарк підрозділів МВС України на Хмельниччині поповнили 12 службових сучасних автівок, які допоможуть працівникам покращити роботу не лише у місті Хмельницькому, а й на теренах всієї області. Ще одне авто, яке дозволить організувати відбір та проведення молекулярно-генетичного дослідження зразків крові та букального епітелію осіб, отримали експерти Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Також у рамках зустрічі представники влади ознайомились з роботою розпліднику службових собак, який почав нещодавно функціонувати у Хмельницькому кінологічному центрі. Тут розводитимуть та тренуватимуть собак для усіх служб.

Збудований він був, за  словами працівників поліції Хмельниччини, упродовж серпня-жовтня.

Як зазначила голова обласної ради Віолета Лабазюк, сьогодні вкрай важливо працювати над розвитком даної галузі, адже з перших днів війни кінологічні підрозділи активно працюють у зонах проведення бойових дій, рятуючи з під завалів людські життя та допомагаючи розміновувати звільнені від окупації рашистів території. Вона подякувала хмельницьким висококваліфікованим спеціалістам за щоденну героїчну роботу та запевнила присутніх у підтримці з боку Хмельницької обласної ради.

попередня статтяДопомога аграріям Хмельниччини від іноземних партнерів
наступна статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!